Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antalya dan Selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Antalya dan Selamlar

İyi akşamlar, geçtiğimiz hafta bir tane 2013 model 1.6t cosmo Insignia sahibi olarak aranıza katılmış bulunuyorum. Araç alımı esnasında foruma rastladım ve karar vermemde gerçekten çok yardımcı oldu. Bu nedenle forumda paylaşım yapan herkese teşekkür ederim. Sonuç itibariyle ben de bu ailenin bir parçası olmak istedim. herkese selam eder, keyifli ve sorunsuz sürüşler dilerim...

Orjinal yazı sahibi: Ram07 View Post
    İyi akşamlar, geçtiğimiz hafta bir tane 2013 model 1.6t cosmo Insignia sahibi olarak aranıza katılmış bulunuyorum. Araç alımı esnasında foruma rastladım ve karar vermemde gerçekten çok yardımcı oldu. Bu nedenle forumda paylaşım yapan herkese teşekkür ederim. Sonuç itibariyle ben de bu ailenin bir parçası olmak istedim. herkese selam eder, keyifli ve sorunsuz sürüşler dilerim...

Aracınız hayırlı olsun. İnsignia bir ayrıcalıktır. Keyifli sürüşler ve forumlar

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Aracınız hayırlı olsun. İnsignia bir ayrıcalıktır. Keyifli sürüşler ve forumlar
      Teşekkür ederim, gerçekten de insana ilk andan itibaren ayrıcalıkli hissettiren bir otomobil haklisiniz.

Yorum

welcome keyifli forumlar

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoigeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.
            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun

Yorum

Aracınız hayırlı olsun. Keyifli forumlar.

Yorum

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim, isim dolayısıyla biraz hayattan koptum kusuruma bakmayın.

Yorum

Biraz insignia li olma maceramdan ve arac hakkindaki ilk izlenimlerimden bahsetmek isterim;

Eylul ayı basinda 1.4 atmosferik benzinli Chevrolet Aveo aracımı satarak 2013 model 13000 km de 1.6t sidi 170 beygir cosmo donanım Insignia aldım. Alım aşamasında fikirlerini sormasam bile durumu duyan iş arkadaşlarımdan kredi için başvurduğum banka memuruna, iş yerindeki mudurume kadar herkes ''aman uzak dur, ooooov ocağına incir ağacı dikersin, piyuuuu bı de benzinci alman lazım o zaman'' vs vs bir ton tatava isittim. Ve işin ilginci kullandınız mı, aracı biliyor musunuz diye sorunca ''ya işte bir arkadaşın kardeşinde vardı satana kadar göbeği catladi'' gibi laflar. Hatta içimi o kadar kararttilar ki kaparosunu verdigim aracı almaya giderken, otobüs yolculuğu sırasında ulan acaba demeye başladım. Sonra silkinip kendime geldim. Neyse lafı çok dolandirdim. Kısaca ozetlersem, benim bu araçla gecirdigim yaklaşık olarak bin km den anladigim eğer dikkat edip ekonomi yapılmak istenirse aracın tutumluluk oranı oldukça yüksek. Hatta kiyaslarsam benim eski aracım boyutuna, motoruna ve gücüne göre oldukça verimsiz kalıyor Insignia nin yaninda. Ha yok ben gazlayip gidicem arkadaş derseniz de, yaklaşık olarak iki bin devirden sonra siz ayağınızı gazdan çekmediğiniz sürece araç gayet doğrusal olarak hızlanıyor. Bazı araçlarda yaşanan 0-100 çok iyi ama 100 den sonra yaşanan durağanlık bu araçta kesinlikle yok. Bunun dışında belirtmem gereken şeylerden biri de yol tutusu, konforlu bir sürüşe sahip olmasına rağmen yol tutuş hususunda kesinlikle ödün verilmemiş. Yüksek hızlarla girilen virajlarda adeta aracın yolu kavradigini hissedebiliyorsunuz. Yine de fizik kurallarıyla şaka olmaz. A ayrıca bir parantez de afl farlara açmak istiyorum, gerçi buna Aveo mun sokak lambası ışığı modundaki farlarindan sonra yorum yapmam ne kadar doğru olur bilmiyorum ama ufuk cizginiz sürekli aydınlanıyor ve yolda beklenmedik bir sürprizle karşılaşma ihtimalinizi oldukça düşürüyor. Konforlu ve net bir aydınlatma sistemi. Kendi aracım için konuşmam gerekirse, olsa iyi olur diyeceğim ya da eksikliğini hissettiğim şeyler navigasyon ve geri görüş olabilir. Onları da bı ihtimal kendim cozerim ya da bu şekilde devam ederim.

Yorum

Antalya'ya selamlar. Hoş geldin. İyi forumlar.

Yorum

Aracınız hayırlı olsun. Hoş geldiniz.

Yorum

İşleniyor...
                        X