Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Pendikten Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul Pendikten Merhaba

Cümleten Selamun aleyküm.
    Bu gruba girişim biraz hızlı oldu sanırım. Düne kadar favori araç listesinde değişik marka ve model araç varken. Şimdi hepsi silindi tabi sonuç malumunuz.
    2013 1.6 NB 170 hp Edition Elegance ile bir kişilik daha yer açarsanız bende sıkışırım araya.
    İlk testimi 2007 yılında yaptığım İnsignia, bir tohum ekmiş olmalı ki şimdi yeşerdi.
    Bu arada sadece Insignia değil, genel olarak araçlardan pek anladığım söylenemez. 10 yıl önce aracımı satıp meslek gereği yılda bir iki ay kiralık araçlarla idare ediyordum.
    Gogle amcadan yaptığım insignia aramalarının çoğu bu siteye çıktığını gördüm. Kaçak oynamanın manası yok. Direk kaydol.
    İlerleyen zaman içerisinde cahilane sorularım olabilir şimdiden af ola. Yine olabildiğince önceki yardımlaşmalardan faydalanmaya bakacağım.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Aleyküm Selam, hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar.
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Hoşgeldiniz.
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Ve Aleyküm Selam

Hoşgeldiniz

Keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bir İstanbullu kardeşimiz daha geldi hoşgeldiniz keyifli forumlar olsun

Yorum

Aleyküm selam. Hoş geldiniz. Doğru tercih

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz.

Yorum

Hoşgeldiniz

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hoş geldiniz diyelim. Pendikliler çoğalmaya başladı.
                  Son düzenleme: arel2434; 30.07.2018, 16:00.
                  Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Hoş bulduk teşekkür ederim. Zaman zaman yollarda insignia gördüğüm de acaba forumdan biri midir diye düşünmeden edemiyorum. Benim plaka KS3020

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

İşleniyor...
                    X