Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba Tavsiyelerinize İhtiyacım Var.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: enestrakya View Post

kesinlikle insignia neden mi sportagenin 132 bg otomatiği sizi üzer hem yakıt hem de yazın bayır cıkarken, 177 bg sportage ikinci eli cok yüksek bence
    Spo arastırdığım kadarıyla kronik arızası olmayan problemsiz bir araç oyuzden listemizde. Performans malzeme kalitesi ve yakıt bizim için olumsuz tarafı. Sanırım lpg uyumu fena değil sponun. Tgdi bizi aşar 80-85civarı ayırdığımız bütçe

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozler View Post
      Spo arastırdığım kadarıyla kronik arızası olmayan problemsiz bir araç oyuzden listemizde. Performans malzeme kalitesi ve yakıt bizim için olumsuz tarafı. Sanırım lpg uyumu fena değil sponun. Tgdi bizi aşar 80-85civarı ayırdığımız bütçe
      sportage gdı motor bildiğim kadarıyla lpg de tam sonuç alınamadı, lpg unutun...

spo da artı olarak gördüğüm ferah bir alan fren kabiliyeti heybetli duruş.. ama insignia yakıt, yol tutuş, performans, afl far
      iki arac segmenti farklı ama insignia her konuda ezer

araçı siz kullanacagınız için bizlerin söylediği pek önemi yok bana sorarsanız ne istiyorsanız onu alın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozler View Post

cosmo stil ve beyaz bulmak gerçekten zor gibi şimdilik cosmo beyaz düşük km bulursak bize yeter gibi. Aracınızında maşallahı var nazar değmesin
        Teşekkür ederim. Ben aracımı 16700km de aldım. 96 bin TL ye. Severek kullanıyorum ve hatta ilk defa aldığım araçlar arasında bunun üstüne titreyip temizliğini dahi bizzat kendim yapıyorum. İnşallah sizde aradığınız aracı bulursunuz.

Yorum

İşleniyor...
        X