Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba Tavsiyelerinize İhtiyacım Var.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba Tavsiyelerinize İhtiyacım Var.

Manisadan katılıyorum öğretmenim honda kullanıcısıyım.Babam için araba arayışı içerisindeyiz yıllık 5000km yaptığı için 1.6t cosmo 170bg insignia uygun gözüktü bagaj hacmi vs bizim için yeterli. En az 10 yıl araç değiştirmiyor kendisi biniciyiz oyuzden ikinci el kaygımız yok. Daha önceki araçlarında arıza sıkıntısı yaşamadığımız için sorunsuz bir araba arıyoruz. Dsg malum problemleri dolayısıyla eledik Honda evde zaten birtane var.Sormak istediğim makyaklı 1.6 at cosmonun kronik problemleri varmıdır. Bizi üzermi yada alırken dikkat etmemiz gerekenler varmıdır. Aynı fiyat aralığında olan 1.6 concept plus sportageda seçenek arasında değerlendirirseniz sevinirim.Anlatım bozuklukları olduysa affola saygılar.

Hoşgeldiniz

İnsignia karoser ve malzeme olarak dayanikli bir arac babaniz hiz yapmayi seviyormu guclu bir arac bu yada 1.4 lerede tercihleriniz arasina alabilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşbulduk hocam. Hız tutkumuz yok sorunları azaltıldığı için makyajlı önceliğimiz ve otomatik bakıyoruz. Kronik arızası varmıdır makyajlının merak ettiğim konu bu açıkçası

Yorum

Öncelikle hoş geldiniz. 1.6T 170bg makyajlı cosmo iyi bir seçim. Nasip olur da babanıza alırsanız eminim kullanınca insana verdiği güven,konfor ve gücü görüp sizde insignia'ya geçiş yapacaksınız. Ne diyebilirim ki,şimdiye kadar aldığım araçlar içinde tutkuyla kullandığım tek araç.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
          Öncelikle hoş geldiniz. 1.6T 170bg makyajlı cosmo iyi bir seçim. Nasip olur da babanıza alırsanız eminim kullanınca insana verdiği güven,konfor ve gücü görüp sizde insignia'ya geçiş yapacaksınız. Ne diyebilirim ki,şimdiye kadar aldığım araçlar içinde tutkuyla kullandığım tek araç.
          Hoşbulduk hocam araç gerçekten etkileyici ve f/p olarak mantıklı geldi fakat şikayetvar sitesindeki sekman kırdığı ile ilgili 1-2 şikayet okudum oyuzden şuan kronik sorunları varmıdır onu araştırıyorm mahçup olmak istemem babama. varmıdır dikkat etmemiz gereken bir problemi

Yorum

Aradığımız araç 2013-2014-2015 1.6t cosmo at 50binkm geçmemiş özellikle beyaz sizce nekadar vermeliyiz piyasası aşağı yukarı nedir

Yorum

Fiyatlar çok farklılık gösterebiliyor.2015 model 75'den başlayıp 105'e kadar çıkıyor . Tamamen aracın durumuna ve extralarına bağlı. Sekman kranlarda bana kalırsa haddinden fazla zorlanmış olan araçlardır.

Yorum

Fiyatlar çok farklılık gösterebiliyor.2015 model 75'den başlayıp 105'e kadar çıkıyor . Tamamen aracın durumuna ve extralarına bağlı. Sekman kranlarda bana kalırsa haddinden fazla zorlanmış olan araçlardır.
                90 üstüne business 1.6cdti yönelirim sanırım 80-85 bandına bulmayı umuyorum şuan ilanlarda aradığım kriterde araç yok oyuzden beklemeye devam. Sportage ve insignia kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorm farklı segment farkındayım ama yorum ve tavsiyelere açığım teşekkürler

Yorum

merhabalar...
                  ben insignia 115 bg manuel - sportage 132 bg manuel araçlarım oldu ikisi birbirinden çok farklı araçlar (fiyatları düşük olduğu için yöneldim, performans düşünmediğim için)
                  eğer almayı düşünüyorsanız;
                  insignia
                  1.6 cdti cosmo otomatik : tahmini 90 bin/110 bin arası
                  1.6 T cosmo 170bg (2014 ve üstü) otomatik 80bin/ 100bin arası
                  sportage 1.6 Tgdi 177bg otomatık 100bin ve üstü

ben şahsen 1.6 cdti cosmo alırım başka bir araç araştırmam, sportage yakıtı üzebilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enestrakya View Post
                    merhabalar...
                    ben insignia 115 bg manuel - sportage 132 bg manuel araçlarım oldu ikisi birbirinden çok farklı araçlar (fiyatları düşük olduğu için yöneldim, performans düşünmediğim için)
                    eğer almayı düşünüyorsanız;
                    insignia
                    1.6 cdti cosmo otomatik : tahmini 90 bin/110 bin arası
                    1.6 T cosmo 170bg (2014 ve üstü) otomatik 80bin/ 100bin arası
                    sportage 1.6 Tgdi 177bg otomatık 100bin ve üstü

ben şahsen 1.6 cdti cosmo alırım başka bir araç araştırmam, sportage yakıtı üzebilir
                    Aradığım değerlendirme bu bizde f/p bu iki araç arasında kaldık yılda 5binkm yapıyorz oyuzden yakıt ikinci planda öncelik konfor ve sorunsuzluk bu kriterlere göre 1.6t cosmo 170bg ile 1.6 concept plus spo arasındaki değerlendirmeniz nasıl olurdu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozler View Post

Aradığım değerlendirme bu bizde f/p bu iki araç arasında kaldık yılda 5binkm yapıyorz oyuzden yakıt ikinci planda öncelik konfor ve sorunsuzluk bu kriterlere göre 1.6t cosmo 170bg ile 1.6 concept plus spo arasındaki değerlendirmeniz nasıl olurdu?
                      1.6T 170bg cosmo stil paket tavsiye ederim. Zaten yılda 5000km için dizele gerek yok. Emin olun memnun kalacaksınız. Heleki babanız için alacaksanız Afl+ farlar gece sürüşü için babanızın sevdiği en güzel özellik olacaktır.

Yorum

2016 İnsignia 1.6 cdti 136 hp sport kasa kullanıcısıyım öncelikle hoşgeldiniz.
                        Gerçekten güven konfor performans ve kaliteyi bir arada yaşayabileceğiniz bir model eminimki benzinliside tıpa tıp aynıdır çok memnunum gerek yakıt ekonomosi gerek bir mekana girince imrenişli bakışlar kesinlikle tavsiye ediyorum kornik bir arızasıa 1.6 cdti dahaca görmedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozler View Post

kesinlikle insignia neden mi sportagenin 132 bg otomatiği sizi üzer hem yakıt hem de yazın bayır cıkarken, 177 bg sportage ikinci eli cok yüksek bence

Yorum

1.6T 170bg cosmo stil paket tavsiye ederim. Zaten yılda 5000km için dizele gerek yok. Emin olun memnun kalacaksınız. Heleki babanız için alacaksanız Afl+ farlar gece sürüşü için babanızın sevdiği en güzel özellik olacaktır.
                            cosmo stil ve beyaz bulmak gerçekten zor gibi şimdilik cosmo beyaz düşük km bulursak bize yeter gibi. Aracınızında maşallahı var nazar değmesin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ysncompany View Post
                              2016 İnsignia 1.6 cdti 136 hp sport kasa kullanıcısıyım öncelikle hoşgeldiniz.
                              Gerçekten güven konfor performans ve kaliteyi bir arada yaşayabileceğiniz bir model eminimki benzinliside tıpa tıp aynıdır çok memnunum gerek yakıt ekonomosi gerek bir mekana girince imrenişli bakışlar kesinlikle tavsiye ediyorum kornik bir arızasıa 1.6 cdti dahaca görmedim
                              Şu piyasada çok mantıklı bir araç 1.6cdti gerçekten umarım ilerde banada nasip olur. Babama ortalama 5binkm yaptığı için 1.6t yeterli olur sanırım aynı donanımda dizel benzin arasında 20bin civarı fark var malum sitede oyuzden önceliğimiz 1.6t. Tekerinize taş değmesin saygılar

Yorum

İşleniyor...
                              X