Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhabalar Yardımlarınızı bekliyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhabalar Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba. Önümüzdeki haftalarda kullandığım Fluance Dynamic 1.6 (LPGli) aracımı satıp Insıgnia ailesine katılacağım. Benim bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Kıdemli arkadaşlara sormak istediğim konu ise 2016 model 1.6T Cosmo ile 1.6 CDTI cosmo arasında kararsız kalmış olmam; nedeni de yakıttan çok, donanım farklılıkları. Malum satış sitesi incelemelerimde 1.6 CDTI Cosmo'da Adaptive Cruise Control mevcut. 1.6T Cosmo ilcelemelerimde ise yok görünüyor, fakat bazı satıcılar kış paketliler de bunu var göstermişler. Bu ACC'nin her ne kadar kullanışlı olduğunu bilmesem de almışken bu özelliğinin olmasını isterim. Bu konuda en bilgililer sizlersiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi verirseniz bende seçimimi benzinli yada dizelden yana yapabilirim. Şimdi diyeceksiniz ki ara satıcıya sor. Maalesef ülkemizde hem bilgisiz hemde malını satmak için yalan söyleyecek çok insanımız mevcut. İlgi ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Umarım en kısa sürede bende burada olurum. Saygılar...

motor seceneginden farkedecegini dusunmuyorum hocam, butce musaitse dizel mantikli her ne kadar mazotla benzin fiyati birbirine yaklassa da
    OPC Line Sport

Yorum

Hocam 2016-2017 donanım listesini paylaşıyorum. Bu listede hangi donanımın hangi paket ile geldiği de yazmaktadır. Bunu referans alabilirsiniz.
      Ekli Dosyalar
      Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüze göre olan aracı bulursunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nashhh View Post
            Merhaba. Önümüzdeki haftalarda kullandığım Fluance Dynamic 1.6 (LPGli) aracımı satıp Insıgnia ailesine katılacağım. Benim bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Kıdemli arkadaşlara sormak istediğim konu ise 2016 model 1.6T Cosmo ile 1.6 CDTI cosmo arasında kararsız kalmış olmam; nedeni de yakıttan çok, donanım farklılıkları. Malum satış sitesi incelemelerimde 1.6 CDTI Cosmo'da Adaptive Cruise Control mevcut. 1.6T Cosmo ilcelemelerimde ise yok görünüyor, fakat bazı satıcılar kış paketliler de bunu var göstermişler. Bu ACC'nin her ne kadar kullanışlı olduğunu bilmesem de almışken bu özelliğinin olmasını isterim. Bu konuda en bilgililer sizlersiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi verirseniz bende seçimimi benzinli yada dizelden yana yapabilirim. Şimdi diyeceksiniz ki ara satıcıya sor. Maalesef ülkemizde hem bilgisiz hemde malını satmak için yalan söyleyecek çok insanımız mevcut. İlgi ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Umarım en kısa sürede bende burada olurum. Saygılar...
            Merhaba öncelikle hoşgeldiniz,

2016 model 1.6 CDTI cosmo sahibiyim ancak aracımda ACC yok. Ben de aracı almadan önce bunun standart olduğunu düşünmüştüm ancak Çevre görüş paketi 2 ile geliyormuş ve standart Cosmo'da yokmuş.

Bilginiz olsun.

Yorum

İşleniyor...
            X