Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia almak istiyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia almak istiyorum

Merhaba arkadaşlar. Gruba yeni katıldım. Neredeyse 1 yıldır Insıgnıa'yı araştırıyorum ve almak istiyorum. 2 gün önce eski aracımı sattım. Şu anda bir çok favori ilanım var. Ancak 100000 km'yi doldurmamış 2010-2011 1.6 T araç bakıyorum. Önceden taktırılmış lpgli araçlardan uzak durmaya çalışıyorum. Lpgli olan varsa Prins ve Landirenzo olmasına dikkat ediyorum. Ya da LPG'siz araç alıp kendim taktıracağım. Siz eski kullanıcılardan aracı almadan önce tavsiye bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Merhaba lpg li araç almaya bakın bence çünkü 4000-5000 maliyetle takılabiliyor yarın bir gün en fazla subap eritir 1500-2000 masrafın olur bunu yeni bir insignia almış biri olarak söylüyorum size ayrıca alırken hiç dikkat etmemiştim ama aracın direksyonu sert, debriyajı çok sert ve vites geçişleri kemiklidir bilginiz olsun araç genel olarak ağırbaşlı bir karaktere sahip beklentilerinizi kesinleştirip bu araçla bir test sürüşü yapıp almanı tavsiye ederim benzinde aracın yakıt tüketimi güncel benzin fiyatlarına göre yüksek kalıyor örneğin 50 tl benzinle çok binmeden ben 3 günde bitiriyorum ayda asgari 400-450 yakıt tüketimim var lpgsiz bu araç biraz zor biniliyor

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Allahim gonlunuze gore bir arac nasip eylesin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre4221 View Post
        Merhaba lpg li araç almaya bakın bence çünkü 4000-5000 maliyetle takılabiliyor yarın bir gün en fazla subap eritir 1500-2000 masrafın olur bunu yeni bir insignia almış biri olarak söylüyorum size ayrıca alırken hiç dikkat etmemiştim ama aracın direksyonu sert, debriyajı çok sert ve vites geçişleri kemiklidir bilginiz olsun araç genel olarak ağırbaşlı bir karaktere sahip beklentilerinizi kesinleştirip bu araçla bir test sürüşü yapıp almanı tavsiye ederim benzinde aracın yakıt tüketimi güncel benzin fiyatlarına göre yüksek kalıyor örneğin 50 tl benzinle çok binmeden ben 3 günde bitiriyorum ayda asgari 400-450 yakıt tüketimim var lpgsiz bu araç biraz zor biniliyor
        Teşekkürler tavsiyeniz için. Lpg olmadan binebileceğimi ben de düşünmüyorum. Yılda 12-13 bin km yapan biri olarak sadece benzin beni çok sıkıntıya sokar gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Allahim gonlunuze gore bir arac nasip eylesin
          Hoşbuldum. Allah razı olsun. İnşalla dediğiniz gibi olur. Son bir senedir Insıgnıa saplantı oldu ben de ve eski aracımı sattım sonunda.

Yorum

Allah gönlünüzden geçenin en iyisini nasip etsin.

Yorum

Foruma hoşgeldiniz.
              Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kursat42 View Post
                Allah gönlünüzden geçenin en iyisini nasip etsin.
                Allah razı olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ertugrulh View Post
                  Foruma hoşgeldiniz.
                  Hoşbuldum. Teşekkürler.

Yorum

Şimdiden iyi şanslar.....

Yorum

Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüzdeki aracı bulursunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Merhaba Mehmet Bey. Hosgeldiniz aramiza. Ben Insignia mi sattiktan sonra Bmw 3.20d Xdrive ve Audi A6 3.0 Tdi quattro arabalara bindim. Bu arabalar her ne kadar kagit üzerinde Insignia dan iyi gibi dursalar da, bir süre sonra tabir i caizse aradaki esek yükü ile para farkini ödedigime acaba degdi mi diye düsünmeye basladim ve kafama sürekli bu sorunun gelmesi kafami kemirdi durdu. Ayrica masraf actigi zamanda saglam masraf actiklari icin lanet gelsin Bmw sine de Audi sine de dedirttiler. Su anda dolayisiyla bende Insignia arayisi icerisindeyim ve gercekten cok pisman oldum arabami sattigima hala keske satmayaydim diyip dizlerimi dövüyorum. Esimde cok tutturmustu ama iste bir esek saatimize denk geldi
                        Benzeri kosullarda 1.6 Cosmo paket arac ariyorum bende. Gönlümüze göre olur ins sizinde benimde. Selamlar.
                        Insignia'nın büyülü dünyasında yolculukta...

Yorum

Benim tavsiyem LPG takılmamış bir araç almanız. Kendiniz hangi marka, hangi model ve nasıl bir işçilik ile takıldığından emin olarak taktırabilirsiniz. Bir çok LPG kullanıcısı bilinçsiz işletmelerde montaj yaptırıyor ve çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyorlar.

Şimdiden hayırlısı olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                            Şimdiden iyi şanslar.....
                            Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                              Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüzdeki aracı bulursunuz.
                              Teşekkürler. İnşallah.

Yorum

İşleniyor...
                              X