Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kayseriden selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kayseriden selamlar

herkese hayırlı günler. Kayseride yaşıyorum ismim Ahmet önümüzdeki iki üç hafta içinde insigniamı alıyorum. Araç arkadaşımın arabası hem sizin bilgilerinizden faydalanmak için buradayım hemde almadan önce bir sorum olacak. Araç 1.6T sport paket cosmodan eksik tek yani deri ve hafızalı olan koltukları, benim düşündüğüm araçta ise sport için özel tasarlanan kumaş koltuklar var bu beni rahatsız etmedi araç 5 kollu 18"jant , afl far ve en önemliside flexride şasi sistemine sahip. Sizce almalımıyım yoksa cosmo mu aramalıyım. Bu arada araç füme ve bu rengi de beğendiğim bir renk

Hosgeldiniz
    keyfli paylasimlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkür ederim

Yorum

Hoş geldiniz. Aracın model yılı nedir? Makyajlı kasada Sport donanımda 19" jant var çünkü.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz.. Sanırım alacağınız araç ilk gelen 2009 1.6 t sport lar.. hayırlısı olsun hakkınızda..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

evet aynen 2009 1.6 t sport modeli hocam teşekkür ederim cosmo almadığım için üzüleceğim bir araç değil sanırsam. Çünkü arada çok küçük donanım farklılıkları var fakat sporttaki flexride sanırsam o farklara yetecek bi ayrıcalık bu sisteme sahip arkadaşların yazılarını görünce öyle olduğunu umarak alacağım.

Yorum

Hoşgeldiniz, Keyifli paylaşımlar.
              2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

hoş geldiniz
                insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

İşleniyor...
                X