Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne kadar mtv ödediniz/ödeyeceksiniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ne kadar mtv ödediniz/ödeyeceksiniz?

2019 yılı ilk 6 ay için 2014 1.6t makyajlı kasa aracıma 562 ₺ vergi ödedim. Geçen yıl 485 ₺ idi. Sizde durum nedir?
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

2.0 cıların gözü yaşlı.. 2010 trafik çıkışlı araba 944x2

Yorum

2017 5.ay çıkışlı 1.6 CDTI Sport paket Insignia

Geçen sene 647*2 iken bu sene 749,5 * 2 olmuş
      34HZD10

Yorum

Valla ben bakmaya korkuyorum artık........

Yorum

2015 aralık çıkışlı. Geçen sene 485tl,bu sene 562tl. Gayet normal,asgari ücrete yapılan %26'lık zammın bir şekilde biyerlerden çıkması lazımdı.Sonra masrafları tarafımızdan ödenen yılbaşında meydanlarda kaçtıkları ülkelerinin bayrağını açan sevgili din kardeşlerimiz var. Kusura bakmayın tepkimden ötürü.

Yorum

cidden yazık çok yazık hemde, yaşı artan aracın mtv de artıyor. benim bu memleketten ümidim kalmadı artık maalesef.
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Benim araç 1-3 yaş, 1301-1600 cc aralığında , yeni vergi yıllık 1.500.- tl , bir litre yakıt 6 tl olunca bu rakam da makul gibi duruyor, ama aslı öyle değil.
              Şimdi, şuraya bir yorum yazsam 'siyaset' yapılıyor diye tepki gelecek, yazmasam koca bir dert kazanında 'et kaynıyor' muş gibi yapmış olacağım.
              Ne diyeceğimi bilemedim, en iyisi sükut, bu milletin yarısı tevekküle alışkın, ya diğer yarısı da alışacak, ya da önünde sonunda bir yerlerden bir şeyler
              zuhur edecek, ben de merak ediyorum: Du bakali Necmiye ne olacak

Yorum

2,0cdti kullanıyorum gecen sene 814tl idi bu sene 944tl oldu 6aylık
                Opel insignia cosmo 2011 model 2000dizel 160 hp

Yorum

İşleniyor...
                X