Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Silecek tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Geçen hafta Silecek Sepetinden inwells hybrid sipariş verdim ki vermez olaydım, çok sesli. çizgi çizgi siliyor, tek kelimeyşe fiyasko. Üzerinde geçen seneden kalma rbw hybrid vardı onları geri taktıracak kadar kötüydü. inşallah sizinki iyi çıkar.

Yorum

Bende sanayiden inwels aldım hangi modeli bilmiyorum 30 tl verdim. Benim tarafın camını pürüzsüz siliyor ama yolcu tarafında biraz iz kalıyor. Sessizliği iyi derecede. Fiyat performans ürünü bence.Zamanla ne olur bilmiyorum ama fiyatı dolayısı ile her sene değiştirsen koymaz.
      2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mazelife View Post
        Bende sanayiden inwels aldım hangi modeli bilmiyorum 30 tl verdim. Benim tarafın camını pürüzsüz siliyor ama yolcu tarafında biraz iz kalıyor. Sessizliği iyi derecede. Fiyat performans ürünü bence.Zamanla ne olur bilmiyorum ama fiyatı dolayısı ile her sene değiştirsen koymaz.
        Bendeki inwells de aynı şekilde. Fakat benim silecek için prensibim "ucuz al, sık değiştir" şeklinde çünkü daha önce aldığım markalı ürünleri de 1 yıldan fazla verimli kullanamadım. Şimdi en az senede 1 kez, bazen 2-3 kez değiştiriyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bicakci54 View Post
          arkadaşlar biliyorsunuz hybrit silecek insignianin orjinal silecekleri ve gayet basarılı siliyor peki değiştiren arkadaslar hangi marka ve model silecek kullanıyor tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim herkese iyi forumlar..
          orijinalden vazgeçme derim...

Yorum

Orjinal silecekler 125-150 tl. Yukarda tavsiye ettiğimiz silecekler en çok 50 tl. O paraya 3 takım silecek alınıp yılda bir değişilse 3 kat para..kalite farkı da yok denecek kadar az..tercih meselesi artık..
            @Murat
            2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Inwelsin hybrit olanını alacağım. Inwels hem sessiz hem uzun ömürlü. Tavsiye ederim.

Yorum

Ben de inwells hybrid kullanıyorum.inwells süperdir.eğer inwellsde çizgi bırakma sorunu yaşayan varsa lastiğin yönünü değiştirin düzelir.kötü silmeye başladığında lastik yönünü sürekli değiştirebilirsin.Yön değiştirmek 1 dk lık iş

Yorum

n11den inwells hybrid silecegi 24tlye almıştım baya güzel siliyor
                  Opel insignia cosmo 2011 model 2000dizel 160 hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Muhammet20 View Post
                    Ben de inwells kullanıyorum. Biraderim için aldığımız bir takım sıkıntılı çıktı gerçi ama başka yeni bir takım aldık gayet iyi şimdilik.
                    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Muhammet20 View Post
                      2-3 hafta oldu bende aynı model aldım. Şuanlık performansı çok iyi. Çok az sesli çalışıyor ama sürtünme olan yüzeyde illa ki ses olacaktır. Öncesinde Bosch kullanıyordum. 2 senede çok sesli ve güzel silmemeye başladı.

Yorum

İşleniyor...
                      X