Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Silecek tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Silecek tavsiyesi

arkadaşlar biliyorsunuz hybrit silecek insignianin orjinal silecekleri ve gayet basarılı siliyor peki değiştiren arkadaslar hangi marka ve model silecek kullanıyor tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim herkese iyi forumlar..

Hepsiburada da bizim sileceklerin aynısı birebir ebat ve tip olarak satılıyor. Fiyat da gayet uygun. Ordan satın alıp aracımda denediğim sileceklerin kalite olarak orjinallerinden farkı yok. 3-4 kat fiyat farkı ödemeye de gerek yok.
    Bendekiler inwells diye geçiyor.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Ben hepsiburadadan rbw marka aldim.cok kotu bir silecek.ancak lastiklerini cikarip bizim orijinal olana taktim harika oldu.orijinal silecek demirli ve basinci cok iyi ben olsam oyle yaparim

Yorum

Ben de silecek alma arefesindeyim, 2,5 yıl kadar orjinal gm silecekler ile idare ettim baya güzeldi, sonra bosch aerotwin aldım ama memnun kalmadım, 6 ay da ses yapmaya başladı, bir de uçları arabanın içinden kaba görünüyordu, yeo ve inwels hibrit silecekler var ama nasıllar yorumlar bilmiyorum. Fiyatları da uygun
        onur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omrylc View Post
          Ben hepsiburadadan rbw marka aldim.cok kotu bir silecek.ancak lastiklerini cikarip bizim orijinal olana taktim harika oldu.orijinal silecek demirli ve basinci cok iyi ben olsam oyle yaparim
          orjinal silecek lastikleri telli mi yoksa telsiz mi biliyor musunuz

onur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jeremo32 View Post

orjinal silecek lastikleri telli mi yoksa telsiz mi biliyor musunuz
            Orijinali telli hocam ve baya sert bastiriyor.bu arada bosch hic tavsiye etmem.onceki aracimda bauhaustan almistim baya kotuydu.

Yorum

Silecek sepeti'nde inwels hybrid silecekler baya uygun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mechanical_Engineer View Post
                Silecek sepeti'nde inwels hybrid silecekler baya uygun.
                Evet hem 20₺ daha ucuz hem de oto kokusu hediyeli.
                Başka markaları denemedim ama inwells kiler orjinalden farksız siliyor.
                @Murat
                2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

inwells silecek kullanıyorum. Orjinallerinden ve bosch sileceklerden çok güzel siliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum

bosch a sakın bulaşmayın derim. çıldırtır insanı.
                    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Inwells aldım birkaç ay önce. Gerçekten çok memnunum. Daha önce bosch aretwin almıştım, 6 ayda çöp oldu. Inwells fiyatına göre çok çok iyi görünüyor. Tavsiye ederim.
                      2013 Insignia 1.6T AT 170 HP COSMO Beyaz

Yorum

Bosch airotwin aparatsız bağlanan araca uygun olan kullanmıstım astra j de cok memnun kalmıstım bi takımdaha aldım aparatla baglanıodu apart baglayınca silecek kolu daha yukarda kalıyor ve atlama ve ses yaptırıyordu aparatsız baglanması çok onemli basma açısı sabıt kalmalı dıye dusunuyorum.

Yorum

Ben 71cm iki tane silecek lastiği alıp sileceklerin lastiğini değiştiriyordum. Fazla kalan kısmı makasla kesiyordum. Silecek tipi orjinal hibritti. İnternetten 10 liraya 2 li set alıp 6 ayda bir sıfırlardım. Biraz uğraştırırdı ama uyguna gelirdi. Tavsiye ederim.
                          1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                          2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                          3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                          4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                          5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                          6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Bende forumdan okuduğum üzere 2015 model aracıma inwels hibrit aldım fiyatını tam hatırlamıyorum ama 30 tl var yoktu
                            Çokta memnunum.Orjinal silecekleri aratmayacak kadar iyi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bicakci54 View Post
                              Bosch airotwin aparatsız bağlanan araca uygun olan kullanmıstım astra j de cok memnun kalmıstım bi takımdaha aldım aparatla baglanıodu apart baglayınca silecek kolu daha yukarda kalıyor ve atlama ve ses yaptırıyordu aparatsız baglanması çok onemli basma açısı sabıt kalmalı dıye dusunuyorum.

Sanırım bende ki problem de aynı apartlı sistem, Kötü siliyor ses yapıyor ve aparattan dolayı içeriden sileceklere bakınca kötü görünüyor. Eskilerinin lastikleri değiştirmeyi düşündüm fakat bulamadım orjinallerimi Inwells hibrit yorumları iyi silecek sepetinden sipariş verdim. Deneyelim bakalım .
                              onur

Yorum

İşleniyor...
                              X