Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gsi test

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Gsi test

https://youtu.be/smkUyiId3Qg

Çok güzel araç. Ancak ben OPC serisini hep daha yırtıcı buluyorum. GSI nromal donanıma göre görsel olarak çok ciddi bir fark hissettirmemiş gibi geldi bana. Oysa eski makyajlı kasada OPC donanım uzaktan bile farklı bir araç görünümünü sunmaktaydı. Yanılıyor muyum bilemedim.
    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Opc candır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
        Opc candır
        Canandır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post
          Çok güzel araç. Ancak ben OPC serisini hep daha yırtıcı buluyorum. GSI nromal donanıma göre görsel olarak çok ciddi bir fark hissettirmemiş gibi geldi bana. Oysa eski makyajlı kasada OPC donanım uzaktan bile farklı bir araç görünümünü sunmaktaydı. Yanılıyor muyum bilemedim.
          Haklısınız..Görsel açıdan pek farklı değil....

Yorum

Arkadaşlar Merhaba. Bendede OPC line var. 2,0 Turbo 220 Ps olan. Düne kadar aracıma çok güveniyorum. Dün sanırım 2016-2017 model bir 3,20 i BMW nin peşine gidemedim ( herif 3 defa yavaşlayıp tam geçerken gaza bastı resmen oynadı benle. Araç Stok sanıyorum. Aramızda hep 2-3 boy oldu ama asla yetişemedim. Aracın değerlerine baktım 184 Hp 250 Tork benim değerlerim daha iyi. Sizce neden böyle oldu?

Yorum

0-100 ler çok yakın. Bence sizin araçta sorun yoksa o araçta yazılım vardır. Sizinle o kadar kolay oynayamaz. Pedal box bile varsa hızlanma değişir.
              Zf şanzıman gücü yere kayıpsız aktarıyor onu da unutmamak lazım..
              Yetişemedim dediğinizde hızınız neydi?
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

140 Km çivarı idi. Sonra Trafikten yada ışıklardan yavaşladık. Sonra yine bastık ama yine aynı hüsran. O kadar sinirlendimki bu duruma arabayı yakasım geldi. BEnim araçta n gibi bir sorun olabilirki?

Yorum

Şanzıman farkı diye düşünüyorum.....

Yorum

3.20 i nin 0-100 ü 7.5sn civarında benim bildiğim. 35 hp daha düşük olmasına rağmen aynı hızlanmayı sunuyor ancak dediğim gibi zf şanzıman farkı var.
                    140 ta gazı dipledikten sonra şanzıman kaynaklı hadi hızlandı diyelim, insignia arap yarış atı gibi bir araç, gittikçe hızlanıyor. Sizin onu bir süre sonra yakalamanız gerekir. Bu olmuyorsa bmw stok değil diye düşünürüm ben ve kafaya takmazdım. Bizim 1.6 t ler 0-100 9.9sn diyor. 170 ps ve 260 nm. 3.20i ise 0-100 7.5sn 170 ps ve 250 nm. Araç 2.5sn daha hızlı..
                    Son düzenleme: Kara Murat; 01.11.2018, 18:59.
                    @Murat
                    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post
                      Arkadaşlar Merhaba. Bendede OPC line var. 2,0 Turbo 220 Ps olan. Düne kadar aracıma çok güveniyorum. Dün sanırım 2016-2017 model bir 3,20 i BMW nin peşine gidemedim ( herif 3 defa yavaşlayıp tam geçerken gaza bastı resmen oynadı benle. Araç Stok sanıyorum. Aramızda hep 2-3 boy oldu ama asla yetişemedim. Aracın değerlerine baktım 184 Hp 250 Tork benim değerlerim daha iyi. Sizce neden böyle oldu?
                      320i dediğiniz araba benzinli 1.6lt 170hp 320ied değil mi?
                      Bu arabayla 1.6t Insignia bile baş ediyor hatta son hızlarda bmw limitöre takıldığı için Insignia geçiyor. İstanbul grubu üyelerinin elinden çok Bmw geçti, defalarca 320-Insignia gazladılar. Ya sizin arabada sıkıntı var yada bmw stok değildir.
                      InsigniaTEAM

Yorum

BMW de yazılım vardir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

BMW bu pek oynamaya gelmez
                          F30 Sport+

Yorum

Bence de yazılımlıdır. Ayrıca şanzıman hakikaten çok farkettiriyor.
                            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

BMW aktarma konusunda çok başarılı olsa da "dalga geçer gibi" oynayabilmesi bence de yazılımlı olduğunun işareti.

Yorum

İşleniyor...
                              X