Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia çelik subap hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia çelik subap hakkında

Arkadaşlar herkese tekrar merhaba.Daha önceki açtığım konuda da bahsetmiştim,insignia almak üzereyiz ve kafamıza takılan bazı şeyler için sizleri rahatsız ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7977575/detay/

Bu araca neredeyse kapora yatıracaktık fakat son anda çelik subapının olmadığını farkettik.Araç 101 binde lpg takılalı 1 yıl ve 16bin km olmuş.Biz bu aracı alsak şu anki durumu bizi ne kadar idare eder?Bir diğer soru olarak hemen subap taktırmaya kalksak bize ne kadara patlar?Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.Herkese hayırlı günler.

Fatihturan55 kardeşim o biraz da kısmet işi
    bende 2009 model 180 bg insignia var. 2012 yılından bu yana lpg li daha subap eğme, subap eritme olmadı. Düzenli bakımını yap ihmal etme lpg ile de çok yüklenme, ara sıra 50-100 km benzinle dolaş bişey olmaz Allah ın izniyle

Yorum

Araç içinize sindi, motorunda şuan sıkıntı yoksa düşünecek ne var?

Misal aldınız, 6 ay sonra sübaplar sıkıntı çıkarmaya başladı, biranda araç çalışmaz hale gelecek değil ama velevki gidip sübapları değiştirdiniz.
      Aldığınız aracın üzerindeki LPG kiti fiyatının yarısından az bir rakama sübapları değiştirir yolunuza devam edersiniz.
      Araç alıp masrafsız binmeyi düşünmekten artık vazgeçelim. İllaki her arac zamanla bakım veya bağzı aksilikler sonucu bizlere para harcatacak.
      Biz de gidip ustalara para kazandıracağız. onlarda işçisinin maaşını verecek. Ufak tefek sıkıntıları bu kısa hayatta dert edinmeyin derim.
      Selametle kalın.

Yorum

Önceki konuları araştırırsanız, düzgün lpg ayarı yapılmış araçlarda sübap değişimine gerek kalmadığını göreceksiniz.
        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatihturan55 View Post
          Arkadaşlar herkese tekrar merhaba.Daha önceki açtığım konuda da bahsetmiştim,insignia almak üzereyiz ve kafamıza takılan bazı şeyler için sizleri rahatsız ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7977575/detay/

Bu araca neredeyse kapora yatıracaktık fakat son anda çelik subapının olmadığını farkettik.Araç 101 binde lpg takılalı 1 yıl ve 16bin km olmuş.Biz bu aracı alsak şu anki durumu bizi ne kadar idare eder?Bir diğer soru olarak hemen subap taktırmaya kalksak bize ne kadara patlar?Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.Herkese hayırlı günler.
          Merhaba, Çelik subap olmadığını nasıl fark ettiniz ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kanunsuzkafkas View Post
            Fatihturan55 kardeşim o biraz da kısmet işi
            bende 2009 model 180 bg insignia var. 2012 yılından bu yana lpg li daha subap eğme, subap eritme olmadı. Düzenli bakımını yap ihmal etme lpg ile de çok yüklenme, ara sıra 50-100 km benzinle dolaş bişey olmaz Allah ın izniyle
            Kesinlikle katılıyorum.
            LPG'de aracı sıkıştırmadı iseniz sorun olmaz. LPG ayarları da iyi olmalı.
            Bu durumda aldığınız aracın nasıl kullanıldığı önemli.
            2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alidesideroooo View Post

Merhaba, Çelik subap olmadığını nasıl fark ettiniz ?
              Merhaba,ilan açıklamasına yazmadığını farkettik önce daha sonra sorduğumuzda da olmadığını öğrendik.

Yorum

İşleniyor...
              X