Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GM Araçlarında Köpek Balığı Simgesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• GM Araçlarında Köpek Balığı Simgesi

ilginç bir bilgi okudum forumda var mı bilmiyorum aradım bulamadım, neden yapıldığını bilmemekle birlikte Opel Vauxhall gibi araçlarda bazı bölümlerde gizli şekilde köpek balığı simgesi yerleştiriliyormuş easter egg yani saklanmış gizlenmiş mesaj. bu da burada garip bir bilgi olarak dursun

https://www.torque.com.sg/features/o...e-of-its-cars/

https://www.carkeys.co.uk/news/four-...vauxhall-corsa

1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

2004'de Dietmar amca, torpidonun kenarlarını tasarlarken oğlu odaya girmiş, çizimlere bakmış, baba niye köpek balığı çizmiyorsun demiş, Dietmar amca da neden olmasın demiş ve çizmiş, böylece bu kültür doğmuş. Her arabaya koymamışlar. Arabaları bir inceleyin bakalım olan varmı

Paylaşım için teşekkürler abi Bunca yıllık Opel'ciyim, duymamıştım hiç
    InsigniaTEAM

Yorum

Benim Mokka x'in torpido kenarında var, insignia'mda görmedim ama.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
      2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mccoffeer View Post
        Benim Mokka x'in torpido kenarında var, insignia'mda görmedim ama.
        Fotoğraf atarmısın abi
        InsigniaTEAM

Yorum

çok orjinal paylaşım olmuş, teşekkürler.

Yorum

Kimbilir daha neler var bilmediğimiz

Paylaşım için teşekkürler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yok artık bilmiyordum bende. İlk defa duyuyorum...

Yorum

İşleniyor...
              X