Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bagaj stop farı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bagaj stop farı

2015 model insignia daki bagaj üstü stop farını yaptıran arkadaşlar nerde nasıl yaptırdınız acaba ben de yaptırmak istiyorum

Bildiğim kadarıyla yaptıran yok. O bölüm ampulsüz yani stop lambasının değişmesi lazım. yaklaşık 2 yıl önce tanesi 400 TL idi. +işçilik ile şuan 1000 liranın üzerinde bir rakama çıkar.
    InsigniaTEAM

Yorum

Aracım 2015 cosmo ve frene basınca yanıyor.

Yorum

Edition'da bagaj kapağındakiler yanmıyor.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
          Bildiğim kadarıyla yaptıran yok. O bölüm ampulsüz yani stop lambasının değişmesi lazım. yaklaşık 2 yıl önce tanesi 400 TL idi. +işçilik ile şuan 1000 liranın üzerinde bir rakama çıkar.
          Yaptıran var aslında. Servisten orjinal ışıklı lamba satın alınarak yapıldı. 1-2 sene olmuştur, maliyetini hatırlayamıyorum.

Yorum

Bi şe daha öğrendik
            @Murat
            2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Bence stop tamiri yapan bir firmaya içine kaliteli ledler döşeyerek stop işi halledilebilir. gerisi yine iyi bir elektrikçiye kalır, paralel hat çekerek sorunsuz hallolur diye düşünüyorum. Stop işini yapan arkadaşlar muhtemelen elektrik işini de halledebilir.

Zaman ve el becerisi varsa kendiniz de yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=IkMQ1Sf6lho

Bu linkte benzer bir uygulama var. yardımı dokunur.

Yorum

Bendeki araç edition elegance ve bagaj şeridindeki stop yanıyor. Orjinalinde yoksa benden önceki sahibi yaptırmış olabilir.
                Pencere krom çıtaları sonradan taktırdığını biliyorum ama stop sanki orjinal duruyor.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

İşleniyor...
                X