Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AFL detaylı bilgi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post

Sizin aracınız da da yukarıda bahsettiğimiz özellikler mevcut. Sistem çalışmıyorsa bir sorun vardır. Makyajsız kasalarda herhangi bir ayar yok, farların otomatik konumda olması yeterli. Otomatik uzun kısa içinde;
    Hata vermiyor farlarla ilgili ama geçen hafta Antalya ya gittim geldim uzun kısa da yapmadı. farlar döndüyse bile çok anlaşılmaz bir şekilde hareket ediyor yada sürüş esnasında hiç etmiyor. aracı yeni aldığım için yeni yeni öğreniyorum özelliklerini. çoğu özelliği kullanmayı başardım sadece bu farlar kaldı galiba çözemediğim. iki kere ileri itme olayını bugün deneyim teşekkür ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adarada View Post

Hata vermiyor farlarla ilgili ama geçen hafta Antalya ya gittim geldim uzun kısa da yapmadı. farlar döndüyse bile çok anlaşılmaz bir şekilde hareket ediyor yada sürüş esnasında hiç etmiyor. aracı yeni aldığım için yeni yeni öğreniyorum özelliklerini. çoğu özelliği kullanmayı başardım sadece bu farlar kaldı galiba çözemediğim. iki kere ileri itme olayını bugün deneyim teşekkür ederim
      iki kere ileri ittirdiginzde yeşil A harfi aktif olduğunda otomatik uzun kısa far çalışır..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
        iki kere ileri ittirdiginzde yeşil A harfi aktif olduğunda otomatik uzun kısa far çalışır..
        çok teşekkür ederim

Yorum

aydınlatma ile ilgili bir sıkıntım daha var torpidoyu açtığımda ışığı yanmıyor orda bir düğme var ona basınca yanıyor. muhtemelen torpido kapağını kapattığımda ışık açık kalıyor. normali mi bu benim araçta mı bir anormallik var

Yorum

aydınlatma ile ilgili bir sıkıntım daha var torpidoyu açtığımda ışığı yanmıyor orda bir düğme var ona basınca yanıyor. muhtemelen torpido kapağını kapattığımda ışık açık kalıyor. normali mi bu benim araçta mı bir anormallik var
            Torpidoyu açınca yanar,sizinkinde bi terslik var.

Yorum

Bi temas sıkıntısı vardır oto elektrikçi ye gösterin basit bir şeydir düzeltir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                Bi temas sıkıntısı vardır oto elektrikçi ye gösterin basit bir şeydir düzeltir..
                bi kontrol ettireyim teşekkür ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Torpidoyu açınca yanar,sizinkinde bi terslik var.
                  yani bence de açınca yanması lazım mantıklı ve doğru olanı o kontrol ettireyim teşekkür ederim

Yorum

İlk çalıştırmada farlarınız yukarı aşağı yapıyorsa o zaman sistem sağlamdır. Özellikle şehir içinde farların hereketi çok seçilmese de karanlık ortamda bariz olarak görebilirsiniz hareketlerini.
                    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post
                      İlk çalıştırmada farlarınız yukarı aşağı yapıyorsa o zaman sistem sağlamdır. Özellikle şehir içinde farların hereketi çok seçilmese de karanlık ortamda bariz olarak görebilirsiniz hareketlerini.
                      İşte ben uzun yolda bile göremedim o hareketleri

Yorum

bu videodaki gibi hareket eder.daha da fazla sağa sola dönmez. Far ayarlarını "akıllı ışık dağılımı" değil de "köşe aydınlatmasını" seçerseniz hareket daha belirgin olur.
                        https://www.youtube.com/watch?v=-nMkBcF5nsE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eto1907 View Post
                          bu videodaki gibi hareket eder.daha da fazla sağa sola dönmez. Far ayarlarını "akıllı ışık dağılımı" değil de "köşe aydınlatmasını" seçerseniz hareket daha belirgin olur.
                          Bu şekilde virajlarda resmen farlar vıraj istikametine hareket ediyor ben bu hareketi gormedim bu sebepten zaten tecrubeli arkadaslardan bilgi almak istedim

Yorum

Far ayarları- sürüşe duyarlı ön far sistemi - "köşe ve viraj aydınlatması" seçerseniz ilk yolladığım videodaki gibi olur. şöyle yapın;
                            https://youtu.be/sEk03hPdjgc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eto1907 View Post
                              Bende bu şekilde bir hareket göremedim belki de benim kullandığım geniş olduğundan dolayı anlamadım. Bu akşam daha dar bir köy yolunda test yapayım. Ama acaba hızım önemli mi bu hareketleri görebilmem için?

Yorum

Bu akşam test yapıp video çekebilirsem buraya atayım belki video da anlaşılır

Yorum

İşleniyor...
                                X