Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beni Bilgilendirirmisiniz Acaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Beni Bilgilendirirmisiniz Acaba

Herkese merhaba birkac gun icinde 2010 cosmo 1.6t 180hp model arabayi almayi düşünüyorum. Lpg yok . Manuel. 120binde araç. Simdi neler bilmeliyim özelikleri nedir bilinmeyen ne özellikleri var nelere dikkat etmeliyim . Bunda ekrsn joystick falan var ama navigasyonu varmi orjinal yoksa kendimmi taktiracam bu ekrana arkaya kamera takarak görüntü aktarabilirmiyim park ederken yardimci olursaniz sevinirim

Aracı alırken mutlaka expertiz yaptırın.. Onlar zaten 101 nokta neyi var neyi yok söylerler.. navigasyon varmı yokmu joystick yada kamera bunlar basit işler yoksa bile daha sonra yaptırabilirsiniz.. Aracı mutlaka kullanın almadan dinleyin eğer tecrübeli iseniz fikir oluşturur sizde.. Araç cosmo olduğu için dolu bir araç.. Zaman içinde merak ettikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışırız.. Hayırlısı olsun şimdiden..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Cosmo olmayan aracı cosmo gibi satmaya çalışan dangalaklar var, insigniadan anlayan bir tanıdığınızla arabayı inceleyin.
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Bende 2010 model 1.6 T cosmo bi araç aldım Gayetde güzel bu özelliklerde bi araç bu kadar ucuz olması arabanın konforuna göre fiyatlar bence gayet guzel ve makul bi kaç problemle karşılaşan kullanıcılar subab erimesi çok yakması gibi gibi diye diye günah keçisi ilan etmişler bunları .Konfor ve uzun yol inanılmaz güzel .Dün gece bu araçla ilk uzun yol deneyimimi yaptım ankara ayvalık arası inanılmaz keyifli geçti uzun yolda Afl farların kendini ayarlaması şahane
        Yakıt konusunda benzin tüketimi çok basmazsan orta halli bi araç 120 - 130 km hızlar için ki zaten benzinde 6.29 TL Ben biraz bastim araba seni tetikliyor bide yeni aldım heveste var flexride var Yakıyor!! 62 lt yakin 61 küsür litre benzin aldım 380 lira felan tuttu 730 km ank burdaki ev tam lamba yandı diyebilirim bu benim sürüşümle de alakalı tabi ama gaz şart Hacım
        2010 Model 1.6 T NB insignia Beyaz +flexride + +Elektrikli hafızalı ısıtmalı soğutmalı Deri recora koltuklar + Dvd 800 + makam perdeleri + çift çıkış eksoz + arka koltuk 220 volt priz + vb.

Yorum

Cosmo olmayan aracı satmaya çalışırken nasıl anlarım reis

Yorum

Bide aracta 20inc jant var buda yakacak biraz sanırım

Yorum

iç döşemeleri yarı deri olur, şoför koltuğu tamamen elektrikli olur, mercekli far olur, arka kapı pencerelerinde perde olur vs vs

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                iç döşemeleri yarı deri olur, şoför koltuğu tamamen elektrikli olur, mercekli far olur, arka kapı pencerelerinde perde olur vs vs
                Koltuk olayı tam deri olanlarda var abi ısıtmalı soğutmalı elektrikli
                Ekli Dosyalar
                2010 Model 1.6 T NB insignia Beyaz +flexride + +Elektrikli hafızalı ısıtmalı soğutmalı Deri recora koltuklar + Dvd 800 + makam perdeleri + çift çıkış eksoz + arka koltuk 220 volt priz + vb.

Yorum

standart cosmoları kast ettim yarı deri derken

Yorum

İşleniyor...
                  X