Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jant Hırsızlığı... :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Sadettin 50 Geçmiş olsun abi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Saadettin Bey size de geçmiş olsun. Bunlar bir çete sanıyorum. Anadolu yakasını komple dolaşıp işi bitirecekler herhalde Bu arada kilitli bijon olayını gelen lastikçinin söylediğine göre "çok rahat şekilde patlatıyorlarmış" . Hatta şöyle bir bilgi veriyim. 2 hafta önce lastikleri çalınan passatın lastiklerini , aracın içerisinde bulunan kendi ekipmanlarıyla sökmüşler

Sonuç olarak hırsızı engellemenin pek bir yolu yok sanırım.
      2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abu View Post
        Saadettin Bey size de geçmiş olsun. Bunlar bir çete sanıyorum. Anadolu yakasını komple dolaşıp işi bitirecekler herhalde Bu arada kilitli bijon olayını gelen lastikçinin söylediğine göre "çok rahat şekilde patlatıyorlarmış" . Hatta şöyle bir bilgi veriyim. 2 hafta önce lastikleri çalınan passatın lastiklerini , aracın içerisinde bulunan kendi ekipmanlarıyla sökmüşler

Sonuç olarak hırsızı engellemenin pek bir yolu yok sanırım.
        Abu dediğin gibi araç içine girdikten sonra kilitli bijonu bulurlarsa sıkıntı olmadan hırsızlık olur bu kilitli bijon kuçucük bir parça 1.5x1.5Cm gibi sizin bileceğiniz gizli bir yer mutlaka araç içinde vardır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Şerefsizlik diz boyu. Boşu boşuna 250 tl zarara girdim haftasonu
          2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Teşekkür ederim.

Yorum

Valla hocam büyük geçmiş olsun..sibop kapağı araBa logosu amblem anten çalınmasına şahit oldum ama lastik jant hirsizligi nedir ya ?? Herşeyi bıraktım emek verilerek alın teri dökülerek elde edilmiş bir mala eşyaya el uzatmak nasıl bir kansizliktir ? Nasıl bi serefsizliktir bu? Eğer ki görsem o an şahit olsam öldürmeden süründürür devletten önce cezasını ben keserdim ..büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın ..

Yorum

ulas79 Yaw bi opc jantımı spariş etsem kuşadası civarında

Şaka bir yana geçmiş olsun. Allah korusun.
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                  ulas79 Yaw bi opc jantımı spariş etsem kuşadası civarında

Şaka bir yana geçmiş olsun. Allah korusun.
                  Öncelikle konu sahibi abimize geçmiş olsun diyorum,sana gelince Ali benim jantlar fransız araçlarda kaşıntı yapıp alerjiye yol açıyormuş haha
                  insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Geçmiş olsun.

Bunlar sanırım logoydu janttı lastikti derken araba siparişi aldılar onu topluyorlar

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

Hocam her bir janta bir tane şifreli bijon takılıyor elinizde şifreli bijon varmı araçta sakladığınız yoksa sizinkiler normaldir var ise o şifreli bijonu kaybetmeyin yolda kalırsınız aman dikkat edin.
                      Bi bakmam lazım,iyi söylediniz.

Yorum

geçmiş olsun. adınıza üzüldüm gerçekten. literatürümüze yeni bi konu daha eklendi.

Yorum

Geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ederim. Aracı sanayiye bıraktım. Alt takım kontrolü yapacaklar İnşallah bir sorun çıkmaz. Gerçekten ilginç bir vaka oldu benim hayatımda.
                          2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Geçmiş olsun.
                            Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Bir ay kadar önce -site park yerinde yer bulamadığı için- eşim opel corsa aracını cadde üzerinde bir yere bırakmış.
                              Sabah geldiğinde ne görsün; arka tampon üzerindeki çeki demiri yuvası açık ve tampon yerinden oynamış.
                              Anlaşılan arabayı çekip götürmeye çalışmışlar , ama becerememişler, veya bir gören olup müdahale etti, kaçtılar

Yorum

Arkadaş bunlar nasıl bir şerefsizdir ki insanların malına zarar veriyorlar

Yorum

İşleniyor...
                                X