Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Androit auto

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Androit auto

Arkadaşlar merhaba
    2015 edition elegance stil paket 1.6T aracıma odakta androit auto yüklettim. Usb den tlf bağlayınca navigasyon harika çalışıyor. Ama telefonda tuş kilidi devreye girip ekran kapanınca ,araç ekranında da GPS aranıyor yazısı çıkıyor ve navigasyon kullanılamıyor. Tekrar tlf ekranını açarsam düzeliyor yani sürekli tlf nün ekranı açık kalması lazım.
    Bu sorunla nasıl başa çıkabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Tlf Ekran ayarlarında sürekli açık modu yok maximum 10 dk ile sınırlı(SAMSUNG S8)

Yorum

Ben ce iki cihazin bluetoth versiyon uyumsuzluğu yasiyorsunuz telefonunuzdaki versiyon daha yenidir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ama bluetooth ile bağlanmıyorumki zaten bluetooth ile androit auto hiç çalışmıyor. Usb den bağlanıyorum

Yorum

Androidauto'yu telefondan kaldırıp tekrar son sürümü yükleyin bakalım.

Yorum

Teşekkürler birde öyle deneyeyim

Yorum

Normalde tam ekran uygulamalar telefonu uyku modundan çıkarmak üzerine tasarlanırlar. Uygulama ayarlarından AndroidAuto' nun yazılım yetkilerini kontrol edebilirsiniz. Belki siz yada telefonda kullandığınız antivirus yazılımı bu yetkileri engellemiş olabilir.

Yorum

Teşekkürler olası tüm ayarları kontrol etmiştim androit auto uygulamasını tlf da açınca içinde ayarlar bölümünde ekran açık ayarını (her zaman açık olarak ayarlamıştım).Yinede tlf ekranı açık kalmadı .
                Yakar_35 in tavsiyesi üzerine son sürümü yükledim. Akşam deneyeceğim inşallah olur.
                İlginize teşekkür ederim

Yorum

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye yazıyorum.Telefona Caffeine diye program yükledim açtığımda tlf da ekran zaman aşımı devreye girmediğinden androit auto navigasyon sorunsuz kullanılıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orhan848 View Post
                    Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye yazıyorum.Telefona Caffeine diye program yükledim açtığımda tlf da ekran zaman aşımı devreye girmediğinden androit auto navigasyon sorunsuz kullanılıyor
                    Uygulamanın amacı ve isim uyumu çok iyi
                    InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                    X