Duyuru

Collapse
No announcement yet.

RFT lastik kullanan var mi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• RFT lastik kullanan var mi?

Herkese kazasiz ve zevkli sürüşler dilerim.
    2014 2.0 cdti 130 hp insignia ile aranıza yeni katıldım. Bu araçlarda fabrika çıkışı normal 225-55-17 lastik var, bunlarda patlamaz lastik ( RFT ) kullanan var mı?
    Sert olduklarını biliyorum, ama ne kadar sert, çok mu rahatsız eder kullansak. Güvenlik için katlanilabilir mi ?
    Saygılarimla

Cla'da 18'' olarak kullanıyorum, sert ama dayanılamayacak gibi değil.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

CLA'nin orjinalinde var zannimca, benim asıl merak ettiğim konu orjinalinde olmayan bir araca RFT takmak mantikli olur mu?

Yorum

Tam emin değilim ama galiba RFT lastiklerin jantlarıda buna uygun oluyor.
        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

merso ve bmw forumlarında okuduğum kadarıyla runflat' tan xl lastiğe geçip bayağı bir fark oluştuğunu söyleyenler var sertlik konusunda. runflat' tan genel olarak şikayetçilerdi
          Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Benim aracımda aldığımda önlerde 3 aylık RFT lastik vardı. Arkalarda eskiydi. 2 tane yeni RFT alayım da set olsun dedim. Bariz bi şikayetim yoktu. Ama Accord' uma göre daha sertti İnsignia ve benim ilk İnsigniam olduğu için aracın karakteri herhalde dedim. Lastikçim hem fiyat olarak değmez hem de arabanı yorar dedi. Fiyat olarak Bridgestone RFT 18" te en uygun tanesi 700 civarı idi. Mantık olarak protokol araçlarda, otoban tarzı yol kullanımlarına hitap eder dedi ve aracının ön takımını çabuk bozmasının yanısıra konforunda da esnemeyi azaltır dedi. Kullanımın şehiriçi ağırlıklı ise kesinlikle önermem dedi. Bana 1300 tl ye 4 adet Barum Bravius HM 3 önerdi. Bende aldım. Arabam yer yer Accord' dan bile yumuşakmış, çok memnunum.

Yorum

Arkadaşta bmw 3.20i m pakette vardı rft.
              Genel anlamda sert diyordu. Satıp normale döndükten sonra yakıt azaldı, direksiyon yumuşadı, konfor arttı, araç yumuşadı ve içeri gelen yol sesi azaldı demişti.
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İki aydır kullanıyorum, hiç sıkıntısını görmedim..

Yorum

C180 amg paket alir almaz hemen gidip rft leri sokup pzero xl lastiklere gectim arac kendine geldi rft yari yariya konforu etkiliyor amg paket c lerde
                  Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                  X