Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Önyargılar..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Dışardaki önyargıları boşverin.Aracımı şimdiye kadar 3 kişi kullandı 3 ü çok beğendi 2 si arabayı bana sat dedi diğerinin zaten bmw si var.Bu rakamlara bu arabanın verdiğini veren yok piyasada o yüzden herkes kendi bindiği arabaya dönsün baksın bence, sen de tadını çıkar.Hayırlı olsun bu arada...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Aslında bu ön yargılar hep var ve geçmişte bu konu ile alakalı bir çok yazı yazıldı işin özeti şu verdiğiniz para karşında alabileceğiniz en dolu en donanımlı araç olma özelliğini koruyor ve çok entersan bir şekilde araç tank gibi olsun spor araba gibi hızlı gitsen 4 çeker gibi yolu yolu tutusun birçok teknolojiyi barındırsın ama clio gibi yakıt yaksın beklentisi var hal böyle olunca bu denklem tutmuyor aslan besleyen yemini düşünmez deyip ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa sizi memnun ediyorsa ve yakıtı sizi üzmüyorsa bakın keyfinize ön yargı ile boğuşmayın hayatın ve insignianın tadını çıkartın.
      Ama benim 1.6 CDTI Insigniam zaten böyle, yani;

- Araç dolu olsun: bence bayağı dolu bu fiyat kategorisinde yanına yaklaşabilen bile yok, özellikle Stil paketleri 170-180 bin TL'lik Passat ve SuperB'lerden bile dolu,
      - Araç Tank gibi: zaten almadan SuperB'den 508'e kadar çok arabaya bindik ama Insginia gibi sağlam duran görmedik, özellikle bu yüzden aldım,
      - Spor araba gibi hızlı derken, bastın mı gidiyor, tamam bir M3 gibi değil ama gayet stabil ve sağlam gidiyor,
      - 4 çeker gibi yol tutsun: geçen hafta Bodrum gidiş-dönüşünde yokuş aşağı ve virajlı yolları 180'le dönerken önümde kalabilen tek bir araç olmadı, inanılmaz yol tutuşu var,
      - Clio gibi yaksın; uzun yolda Clio ne yakıyor bilmiyorum ama Borum 1250 KM'lık git-gel yolda ortalama hızım 95 km iken tüketimim 5.2 litre idi. Uzun yolda yakmıyor, kokluyor...

Yorum

İşleniyor...
      X