Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Yedek Lastik

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Yedek Lastik

Merhaba Arkadaslar. Bir cok Insignia da aracta oldugu gibi benim aracimdada yedek teker bulunmuyor. Bunun yerine tamir kiti var.Bi kac gun once coluk cocuk patlayan lastik yuzunden epeyce eziyet cektik. Tamir kitinin yerine ince yedek lastiklerden alıp koyacagim. Ama bu jant & lastik olculeri farklı. Aracımda 245 40 19 lastik ve 19'' jant mevcut. Aracıma uygun hangi olcude ince stepne alabilirim ve nereden bulabilirim.

Ben 2015 mondeo aracımdaki büyük stepneyi çıkartıp yerinde mini stepne koydum.bagajım 110-120 litre kadar büyüdü.Açıkcası çok güzel ve az yer kaplayan bir ürün,lazım olduğundada işinizi rahat görecektir.Değerlendirebilirsiniz.
    http://www.ministepne.com.tr/
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

19 Lara ince stepne yine 19 olmuyor yanlış hatırlamıyorsam 15-16 oluyor cikmacilarda ucuza bulabilirsiniz

Bu arada lastikten yarılma yoksa tamir kiti ise yarıyor en azından bende yaradı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben çıkmadan orjinal GM ince stepne aldım ya astranın ya da insignia nın alt donanımlarından birinindi tam bilmiyorum, bijon aralık ölçüleri tutmadı. Benim aracımda 19" sport bizim için önemli olan iki şey;
        1- bijon ölçüleri,
        2- ince stepnenin frenlere sürtmemesi.
        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

bende 19" e takılacak fabrika çıkışı stepne mevcut bagajda , eğer işinizi görecekse foto ekleyip üzerindeki bilgileri paylaşabilirim. Yukarıda da bahsedildiği gibi stepne 19" değil kalın yanaklı 16" gibi kalmış aklımda. Bordo teneke jant yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
            bende 19" e takılacak fabrika çıkışı stepne mevcut bagajda , eğer işinizi görecekse foto ekleyip üzerindeki bilgileri paylaşabilirim. Yukarıda da bahsedildiği gibi stepne 19" değil kalın yanaklı 16" gibi kalmış aklımda. Bordo teneke jant yanlış hatırlamıyorsam.
            Hocam çok çok iyi olur özellikle tüm önemli bilgilerin fotolarını ve komple foto atarsanız dışarıdan bulmamız çok daha kolay olur. Şimdiden çok teşekkürler.
            Hocam bir de merak ettim aracınız nedir? 19" uyumlu stepne fabrika çıkışlı hangi modelde geldi?
            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Hocam çok çok iyi olur özellikle tüm önemli bilgilerin fotolarını ve komple foto atarsanız dışarıdan bulmamız çok daha kolay olur. Şimdiden çok teşekkürler.
              Hocam bir de merak ettim aracınız nedir? 19" uyumlu stepne fabrika çıkışlı hangi modelde geldi?
              aracım 2011 2.0 CDTI Flexride Sporttourer. Sanırım en son 2012 ye kadar gelen arabalar gerçekten dolu kıvamda getirilmiş. Daha sonrasında bu kadar dolu araçlar Türkiyede yok tecrübe ettiğim kadarıyla.

Yorum

Ben aracı aldığımda vardı fakat hamd olsun suana kadar ihtiyaç duymadım
                Ergün GÜRBÜZ

Yorum

İşleniyor...
                X