Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul anadolu yakası önerilebilecek usta lazım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul anadolu yakası önerilebilecek usta lazım

Selamün aleyküm arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım adım kaan yaşım 24 restaurant adisyon yazılımları ile uğraşıyorum anadolu yakası pendikte ikamet etmekteyim.4 sene önce 2010 1.6 turbo insignia sahibi olmuştum fakat o araba beni insignia dan soğutmuştu türlü türlü arızalar bir türlü randuman tutmadı asıl konuya gelecek olursam geçen gün jetta aracımı satıp gidip gene insignia aldım 1.6 turbo yazılımlı landirenzo lpg sistemi mevcut.bu taraflarda bu araçta işinin ehli her problemini yapabilecek usta önerebilen varmı ? Lpg de tekliyor benzin de ve lpg de araç gaz basarken kendini sıkıp bırakıyor arada stop ediyor dönüş yaparken lpg de.kısacası a dan z ye aracın herşeyini kontrol edip çözüm üretebilecek usta gerekli.zaman ayırıp cevap vereceğiniz için şimdiden teşekkür ederim

Hoşgeldiz

Insigniada Lpg ayarı her ustanın işi değil Forumda bu konuda neler yapmanız gerektiğini lpg bölümünü okuyarak faydalanabilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
      X