Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia elegance edicion ile cosmo arasında ki farklar nelerdir acaba ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia elegance edicion ile cosmo arasında ki farklar nelerdir acaba ?

Sayın Üyelerimiz Merhabalar;

Acaba Elegance Edicion ile Cosmo arasındaki farklar neler ?

Şimdiden teşekkürler.

Bir çok donanım farkı var. Donanım listesini paylaşmaya çalışıyorum lakin beceremedim galiba..

Yorum

2013 sonrası makyajlı kasa için belirgin özellikler afl far sistemi, elektrikli ve yarı deri koltuklar, hayalet gösterge, 18' jantlar, standart olarak sunulan 8' dokunmatik ekran. bunlar cosmoda standart. e.e. donanıma 8' dokunmatik ekran ve jant dışındakileri sonradan ekleme şansınız yok ancak bazı araçlarda fabrika çıkışı stil paketle alınabilir bu iki donanım. cosmoda bu donanımlara ek olarak bazı araçlarda stil paket var (bose ses sitemi, tam deri koltuk, 19' jant vs.) cosmoda yine flexride şasi var opsiyon olarak. edition elegance araçta bunları eklemeniz mümkün değil. cosmonun artısı gayet dolu bir donanım listesi ancak 1.6T SIDI motor, lpg konusunda akılda soru işareti bırakan bir motor. edition elegance donanımın artısı ise 1.4T motor (sadece manuel vitesi mevcut) ve tam lpg uyumu. arada 5-10 bin TL'lik fiyat farkını da unutmamak gerek.
      OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 3_telli View Post
        bir çok donanım farkı var. Donanım listesini paylaşmaya çalışıyorum lakin beceremedim galiba..
        bilgiye açim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kutay Erden View Post

bilgiye açim
          üstad özelden mail adresinizi yazın mail atayım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 3_telli View Post

üstad özelden mail adresinizi yazın mail atayım
            ihihi teşekkür ederim.

Yorum

İşleniyor...
            X