Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6 cdti sport 19" jantın konforu hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Aynı aracı ben de kullaıyorum hiç bir sıkıntı yaşamazsınız sadece biraz daha dikkatli olmak lazım o kadar onun dışında görünüş ve sürüş keyfi herşeyi geride bırakır hayırlı uğurlu olsun

Yorum

herhangi bir sıkıntı olmuyor

Yorum

Aynı aracı ben de kullanıyorum. Konfor olarak bir 17-18 jantın verdiği yaylanma hissini yaşatmıyor. Bundan önce de spor bir araba kullandığım için 19 jant ve 45 yanak ile erişebileceğiniz maximum konfor diyebilirim. Konfor'un yanında güvenlik artışını da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Not: Kışlık lastik fiyatları biraz pahalı gelebilir ama şunu da unutmayın 1000 lira az vererek 100 milyarlık aracınızın üstünde kumar oynamaya değmez.

Yorum

245 40 19 lastigin yanagi 98 mm,
          245 45 18 lastigin yanagi 110 mm,
          en cok kullanilan ebatlardan olan 205 55 16 lastigin yanagi 112 mm. gorundugu uzere arada aman aman bi fark yok, konforda da farkedilir derecede bi rahatsizlik olmayacaktir
          OPC Line Sport

Yorum

Değerli dostlar,
            12 Eylül Salı Günü aracı aldım. Konfor beklediğimden daha iyi geldi bu konudaki hassasiyetim oldukça yüksekti. 55 yanak golften sonra şunu diyebilirim, golfteki gibi süspansiyon sesi YOK! Sönümlemeler 19" jant için çok iyi, bir de yalıtımın başarısı eklenince konfor olarak tatmin oldum diyebilirim.

Yorum

hayırlı olsun. doğru tercih.
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
              X