Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Bayram Sürprizi. :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia Bayram Sürprizi. :)

Arkadaşlar dün config ayarlarını karıştırırken, tüm ayarlara ulaşabildim. Önceden menüler eksik olduğu için benim arabada yok diye biliyordum. Ne oldu da birden hepsine erişebildim, aklım almadı.

Önceden bu menüler yoktu.
    - Geri viteste yan aynaların aşağı bakması
    - Kolay iniş için koltuğun geri gitmesi
    - Kolay biniş için koltuğun geri gitmesi
    - Fallow me
    - Arka cam nem alma
    - Klima kalitesi
    - Sadece şoför kapısının kilidini açma
    - Daha kurcalayamadığım en az 8-10 özellik var.

Bayramdan önce motor gücü azaltıldı ikazı almıştım, parça yerinden çıkmış, onu taktılar, bir de bilgisayara bağladılar. Başka işlem yapılmadı.
    Bende diyordum benim cosmo eksik diye, öyle değilmiş, artık full+full+full oldu. )))

Değişik bir durum olmuş acaba zaten sizin araçta bu özellikler vardıda siz mi fark etmediniz yoksa zaten vardıda bu menüler kapatılmışmıydı bir güncelleme ile

Aracınızın Tam model yılı ve Donanım özelliği nedir acaba.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Değişik bir durum olmuş acaba zaten sizin araçta bu özellikler vardıda siz mi fark etmediniz yoksa zaten vardıda bu menüler kapatılmışmıydı bir güncelleme ile

Aracınızın Tam model yılı ve Donanım özelliği nedir acaba.
      Aracı yeni aldım, bu özelliklerin hiç birisi yoktu, menü olarak ta yoktu. Sonradan menüler çıktı. Bende anlayamadım. Hatta ilk aldığımda kitapcıkta yazılanları okudum, benim arabada yok diye üzülmüştüm. Sonrasında baktım, farklı menüler çıktı, tüm ayarlar var. Fark etmemem imkansız gibi bir şey, çünkü çok meraklıyım, sürekli karıştırdım menüleri, şu anki menüler yoktu. 2009 Sport Tourer Cosmo paket.
      Son düzenleme: kursat42; 05.09.2017, 16:21.

Yorum

Aracın kontak açık yada kapalı iken bazı menüler gözükmüyor belki ondan olabilir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Aracın kontak açık yada kapalı iken bazı menüler gözükmüyor belki ondan olabilir.
          Öyle ise muhtemelen kontak açık olduğunda menülere ulaşabiliyorum. Kontak kapalı iken bir deneyeyim, aynı menüler var mı?

Yorum

Bayramlığınız güzel olmuş....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
              Bayramlığınız güzel olmuş....
              Teşekkür ederim. Gerçekten güzel oldu.

Yorum

Kontak kapali iken menüler eksik çikiyor. Kontak açikken menüler full oluyor. Yeni bir sey daha öğrenmiş oldum.

Yorum

İşleniyor...
                X