Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6 T almaya Niyetlendim. Cosmo yu nasıl Anlarız?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia 1.6 T almaya Niyetlendim. Cosmo yu nasıl Anlarız?

Herkese Merhaba. Bayram öncesi Insignia 1.6 T almaya karar verdim. Arabaya Hiç Lpg takılmamış. Trameri Temiz. 60.000 km de. Döşemelerin fabrika çıkışı kırmızı olduğu söyleniyor.

Ancak araba Cosmo mudur anlayamadım. Ruhsatta Limousine NB yazıyor. Satıcı arabayı Cosmo diye aldığını söyledir. Cosmo olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Resimler;

https://hizliresim.com/lWnB9X

https://hizliresim.com/VM426n

https://hizliresim.com/nW1Y20

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim?

İlk işaret koltuklar, sonradan yaptırılmış, orijinal değil, koltuk ısıtma yok. Arka camlarda perde olması lazım, bakın var mı?
    Şöfor koltuğunda çift hafıza olması lazım, ama yok. Büyük ihtimal (%99) bu bir edition veya edition elegance.

Yorum

Arabanın jantları da replika gibi, insigniada bu jantları (orijinal olarak) hiç görmedim.
      Arabada alarm var mı bakın.Yeni fark ettim, cam çıtaları (nikelajları) yarım, cosmoda bunlar tamdır.
      Linki veya ilan numarasını verin başka şeylere de bakalım.

Yorum

Bu arada tanışma bölümünde bir konu açarak kendinizi tanıtırsanız iyi olur, adettendir.

Yorum

Bildiğimiz cosmolara hiç benzemiyor.. jant replica deilde Bu aractaki gösterge grubu edition elegance sanki cosmolardan farklı..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

gosterge paneli disinda bir yere bakmana gerek yok hocam. bu arac edition veya e. elegance. cosmoda gosterge paneli de buyuk ekranli
            OPC Line Sport

Yorum

jantlar da elegance donanimda stil paketle gelen jantlar. orjinal yani
              OPC Line Sport

Yorum

Araç %100 cosmo değil. En basitinden konsolda uzanan çıta griyse, koltuğun ileri gerisi manuelse (koltuğun yanında ileri geri tuşu yok ise ) araç cosmo değildir.
                2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Herkese çok teşekkürler. İlan süresi dolduğundan kaldırıldı. Arabayı almak için şehir dışına gideceğim (600 km uzağa). 75000 TL gibi bir fiyatı var. Sizler böyle söyleyince ne yapmalı bilemedim.

Cosmo olmayınca çok fark ediyor mu?

Yorum

hocam cosmo almayacaksan 1.4t olanlara bakabilirsin.daha uygun fiyata daha dusuk kmli olanlari var. ayrica o motor lpgye de gayet uyumlu. illa 1.6t 170 hp olan motordan istiyosan da mutlaka cosmo olsun kanimca. donanim olarak arada afl far, elektrikli koltuk, daha guzel gosterge paneli gibi farklar var.
                    OPC Line Sport

Yorum

Genel bir toparlama yapayım. Araç 2013 sonrası makyajlı kasa Edition Elegance. Üstünde Stil Paket var. Büyük ekran Intellilink ve 18 inç jantlar orijinal. Koltuklar orijinal değil, tahminen bayiden çıkmadan yapılmıştır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Herkese Teşekkürler arkadaşlar. Araç kesinlikle Elegance edition. Bu haliyle bayram öncesi satın aldım. Manuel istemediğimden 1.4 Benzinliye bakmadım. Şimdilik USB'den müzik çaldırmayı başaramadım onunla uğraşıyorum. USB'yi görmüyor. Bir de geri görüş kamerası ayarlayabilirsem tam olacak.

Yorum

Hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Gösterge paneli manuel. Araç cosmo değil.
                            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
                            X