Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Alacağım. Fikir Alış Verişi !

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia Alacağım. Fikir Alış Verişi !

Merhabalar;
    Arkadaşlar https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2463256/detay/ adresindeki ilanda bulunan araç için pazarlığımızı yaptık. Araç İstanbul'da kendim Muğladayım. Almayı düşünüyorum. Yarın İstanbul'da olucam.
    Yarına kadar zamanım var bu araç hakkında bilgi sahibi arkadaşlar olumlu-olumsuz düşüncelerinizi belirtirmisiniz.

Araç full donanıma sahip bildiğim kadarıyla. 8 parça halinde 8000 civarında kayıt var bunlar ön ve arka tampon boyanması, mini onarım ile ayna boyanması ve sol arka çamurluk değişimi.
    Ağır ve genel bakımları haziran ayında yapılmış. (faturaları mevcut denildi)

Landirenzo lpg ve çelik sibop mevcut araçta.

Bir ay önce yapılan exper evrakları mevcut.

Yedek anahtarı yokmuş.

2009 model olmasından yana biraz sıkıntılarım var kafamda;

Yanılmıyorsam kronik olan titreme, rüzgar sesi, kapılardan ve konsoldan gelen trim sesleri?
    Satıcı arkadaş bu tarzda hiçbirşey olmadığını söyledi ama yinede bakmadan birşey diyemiyorum.

Kendimde 2015 Astra K Excellence (full donanım) mevcut. Aracımı kardeşime vericem ve eğer olursa bu İnsignia'yı alıcam.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hatasız kazasız sürüşler dilerim.

Sahibinden satılık ikinci el 2009 model Kırmızı Opel Insignia 1.6 T Cosmo 58.000 TL - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da dakikada iki araba sahibini buluyor.
    2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
    Flexride
    Parkgo
    Adaptive Cruze Control

arka çamurluk değişimini youtubedan izlerseniz sıkıntılı bir iş olduğunu görürsünüz, ön çamurluk önemli değil ayrı parça ama arka çamurluklar kesilip kaynak yapılıyor, ben olsam almazdım.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Renk çok güzel ama flexride yok, km az değil ve de 2009 model.
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

1.6 T 'yi lpg ile kullanan 100 kişiden 95'i sıkıntı yaşıyor,çünkü hava-yakıt karışım ayarını olması gerektiği gibi
        yapabilecek teknik donanım(alet) ve bilgiye sahip insan sayısı tüm Türkiye'de bir elin parmakları sayısı kadardır
        Arkadaş da çelik subap var diyor, demek ki bir takım subap eritmiş.

Aslında araba güzel, rengi çok nadir, her ne kadar 3 hafızalı şoför koltuğu henüz üretilmemişse de donanımı (flex-ride hariç)
        iyi. Model yılı da önemli tabii ama 134 bin km yol yapmış, 50-60 bin km olsa ve lpg ile kullanılmış olmasa bu paraya alınırdı
        diye düşünüyorum.
        Astra k 'dan inince bu araba en son tercihim olurdu gibime geliyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
          Renk çok güzel ama flexride yok, km az değil ve de 2009 model.
          Flexride konusunda bilgi sahibi değilim. Olup olmaması arasında çok büyük bir fark olur mu?

2009 model derken 2009 larda bir sıkıntı mı var yoksa model olarak mı demek istediniz?

Flexride
          Parkgo
          Adaptive Cruze Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
            1.6 T 'yi lpg ile kullanan 100 kişiden 95'i sıkıntı yaşıyor,çünkü hava-yakıt karışım ayarını olması gerektiği gibi
            yapabilecek teknik donanım(alet) ve bilgiye sahip insan sayısı tüm Türkiye'de bir elin parmakları sayısı kadardır
            Arkadaş da çelik subap var diyor, demek ki bir takım subap eritmiş.

Aslında araba güzel, rengi çok nadir, her ne kadar 3 hafızalı şoför koltuğu henüz üretilmemişse de donanımı (flex-ride hariç)
            iyi. Model yılı da önemli tabii ama 134 bin km yol yapmış, 50-60 bin km olsa ve lpg ile kullanılmış olmasa bu paraya alınırdı
            diye düşünüyorum.
            Astra k 'dan inince bu araba en son tercihim olurdu gibime geliyor

Bu araca özel Landirenzo takıldığı söyleniyor. Birçok yorumda prins ve landirenzo markanın uyumunun iyi olduğunu okumuştum daha önce. Çelik subap lpg ile birlikte takılmış. (öyle söyledi)

Astra K 2015'te çıktı biliyorsunuz. Ve kronik sorunları çok fazla. Bu sorunların başında ön takımdan parke ve patika yollarda düşük hızlarda gelen lokurtu sesi var. Bu sesin kaynağı direksiyon kutusu ama çoğu servis birşey yok diyip gönderiyor. Hatta direksiyon kutusundan olmadığını z rotlardan yaptığını söyleyip alakasız bir parça değişikliğinden sonra sıkıntı gitti diye teslim ediyorlar ama nafile.
            Servisler artık kabüllendi sesin giderilemediğini.
            Bunun dışında yine aracın kapılardan gelen sesleri çok can sıkıcı bir hal alıyor. Bunlara henüz kesin çözüm üretilmedi.

Ama güç ve donanım olarak gerçekten en iyisi diyebilirim sınıfında.

Aracı beğendim-beğendik. Almak istiyoruz. Neresine bakmam neyine dikkat etmem gerekiyor?
            Yada gerçekten de alma mı diyorsunuz.
            Flexride
            Parkgo
            Adaptive Cruze Control

Yorum

Soru bana değil, ama cevap vereyim.Flex-ride bir insigniada olmazsa olmaz bir donanımdır ve
              anlatılmaz yaşanır. Az çok bir fikir edinmek için aşağıdaki linke bir göz atın isterseniz.

http://www.insigniateam.com/forum/te...B1%C4%9F%C4%B1

Yorum

Ben size dostça bir şey söyleyeyim, tabii ki karar sizin , ben, lpg ile (ne kadar yol yaptı bilmiyorum) 134 bin km yapmış
                dokuz yaşındaki bir arabaya o kadar para vereceksem gider 2.0 160 hp cdtı alır, lpg ile filan uğraşmam, keyfime bakarım.
                Hele ki taşrada lpg önünde sonunda size bir iş yaratır. O aracın turbo sıkıntısı da çıkar yakında, belki de vardır, kim bilir?

Kingdragon bir ay kadar önce cıllop gibi daha 12 bin km arabasını yanılmıyorsam 65 bin tl sattı.
                Hem de 2012 model flex-ride DVD 800 VARDI.
                http://www.insigniateam.com/forum/il...-l%C3%BC-cosmo
                Son düzenleme: Şaman TÜRKSOY; 22.08.2017, 16:13.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                  Ben size dostça bir şey söyleyeyim, tabii ki karar sizin , ben, lpg ile (ne kadar yol yaptı bilmiyorum) 134 bin km yapmış
                  dokuz yaşındaki bir arabaya o kadar para vereceksem gider 2.0 160 hp cdtı alır, lpg ile filan uğraşmam, keyfime bakarım.
                  Hele ki taşrada lpg önünde sonunda size bir iş yaratır. O aracın turbo sıkıntısı da çıkar yakında, belki de vardır, kim bilir?

Kingdragon bir ay kadar önce cıllop gibi daha 12 bin km arabasını yanılmıyorsam 65 bin tl sattı.
                  Hem de 2012 model flex-ride DVD 800 VARDI.
                  http://www.insigniateam.com/forum/il...-l%C3%BC-cosmo

Anlıyorum. Bana gerçektende bildiğiniz temiz tavsiyede bulunabileceğiniz bir araç var mı peki cosmo paket. (flex-ride olursa tabikide daha iyi olacaktır)
                  Flexride
                  Parkgo
                  Adaptive Cruze Control

Yorum

Bu aracı almak için tek sebep rengi onun dışında bu fiyata almak için bir sebep görünmüyor.Bayramdan sonra piyasa sakinleşince bakın derim.
                    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                    2.0 CDTI
                    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Sırf akıbetlerini merak ettiğim için sahibinden.com'da izlediğim birkaç araç var, ama buradan paylaşmam
                      doğru olmayabilir(reklam meselesi) Antalya'da , isterseniz linki size özelden atarım, araçta flex-ride yok, zaten
                      olsa fiyatı bu olmazdı

Yorum

Özel Mesaj kotam da dolmuş maalesef, biraz yer açmak lazım, ama zamanım yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
                          Bu aracı almak için tek sebep rengi onun dışında bu fiyata almak için bir sebep görünmüyor.Bayramdan sonra piyasa sakinleşince bakın derim.
                          Teşekkürler.
                          Yarın gidip inceleyeceğim aracı. Dediklerinizi göz önünde bulunduracağım. Yarın istanbulda olacağım için tekrar tekrar inceleyeceğim ilanları.
                          Flexride
                          Parkgo
                          Adaptive Cruze Control

Yorum

2011 dizel otomatik 90 binde kazasız hasar kayıtısz beyaz renkte insignia var satmak istiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanisma View Post
                              2011 dizel otomatik 90 binde kazasız hasar kayıtısz beyaz renkte insignia var satmak istiyorum
                              İlanı görebilirmiyim.
                              Flexride
                              Parkgo
                              Adaptive Cruze Control

Yorum

İşleniyor...
                              X