Duyuru

Collapse
No announcement yet.

15 Temmuz Şehitlerimizin ruhu şad olsun

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 15 Temmuz Şehitlerimizin ruhu şad olsun

İç ve dış mihraklara 12 saatte Verdiğimiz derste şehit Düşen abilerimiz ve kardeşlerimiz için Allah cc rahmet eylesin. Rabbim böyle kalleşlere bir daha fırsat vermesin.
    "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Rabbim milletimize bir daha böyle bir gece yaşatmasın.. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için gözünü kırpmadan hayatını kaybeden Şehitlerimize Allahtan rahmet geride kalanlarına sabır diliyorum..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Rabbim tüm sehitlerimizin ruhunu şad eylesin.15 temmuzu siyasi rant haline getirenleride ıslah etsin.

Yorum

Allahim bu vatan icin sehid olanlarin sehadetlerini kabul eylesim gazilerimizden Allah razi olsun

Vatanimizin kiymetini bilelim vatanimizin butunlugu icin birlik ve beraber olalim

Tek dişi kalmis canavarlara firsat vermeyelim

Bizi disardan topla tufekle yenemeyeceklerini bilenler bizi hep icerden yikmaya calisiyorlar bunu unutmayalim ve hep bir olalim zaman birlik ve beraberlik zamani

Allahim vatanimizi korusun

Baska Türkiye yok unutmayim.
        Son düzenleme: FacomX; 16.07.2017, 18:44.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bir daha darberler, 15 Temmuz'lar yaşamamak içi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden ayrılmamak dileğimle.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
            Bir daha darberler, 15 Temmuz'lar yaşamamak içi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden ayrılmamak dileğimle.
            İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
            2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

İşleniyor...
            X