Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi Marka Motorin Kullanıyorsunuz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hangi Marka Motorin Kullanıyorsunuz?

Aracımı aldığımdan beri ilki hariç hepsini shell den aldım. Nitro dan memnundum ancak bir aydır fuel save deniyorum aracın çekişinde hissedilir şekilde azalma var. Bu arada Lukoil kullanan var mı? Paraf kampanyası var. İnternetten araştırdım genelde izlenimler nötr. Sahibi Azeri ve Rusyanın ikinci büyük petrol şirketi imiş.
    Son düzenleme: usaribas; 15.07.2017, 00:37.
    Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo AT + Kış Paketi
    Who needs an SUV when I've got the Insignia sedan

Araç tanıma olduğu için mecburen petrol ofisi ama bir iki kere shellden aldım sanki daha fazla km yapıyor.İstasyonun kalitesi daha önemli tabi.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bende aracı aldığım ilk günden beri hep petrol ofisi

Yorum

Kışın Opel Ultraforce kullanıyorum. Havalar ısınınca özellikle uzun yolda Opet EcoForce kullanıyorum. Opet Ecoforce'da soğukken biraz sesli çalışma var ama performansı çok güzel.
        PO kampanyası nedeniyle PO'nun katkısız motorininden aldım 400 liralık. Performansı vasat. Araç gitmiyor.
        Shell'den aldığım istasyonun oyunu mu vardır nedir Fluence varken de memnun kalmamıştım.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

eski arabamda da , şimdi 2.0 cdti st insigniamda da hep opet kullandım. Hem çekiş olarak hem de mesafe olarak daha iyi gibi geliyor bana.

Yorum

Total ve ya Shell istasyonlarını kullanıyorum. Aldığım bayiler sabittir, aynı güzergahlarda kullandığım için.

Yorum

Opetin yakıtı aşırı katkılı. Bundan dolayı tercih etmiyorum. Genellikle PO dan alıyorum ama istasyondan istasyona çok farkediyor
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İlk tercihim Opet Eurodizel, yoksa Petrol Ofisi.
                Bunların dışındaki markaların istasyonlarına su içmek için bile girmedim, girmem

Yorum

Şirketimin anlaşmalı olduğu Türkiye Petrolleri bayisinden alıyorum. Bir sıkıntım olmadı.
                  2015 Beyaz İnsignia 1.6 CDTI Cosmo + Kış Paketi

Yorum

İşleniyor...
                  X