Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Cosmo Donanım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Cosmo Donanım

Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda yeniyim uygun başlık burayı gördüm.

Insignia almayı düşünüyorum, araştırıp da bulamadığım beni foruma üye eden bir kaç sorum olacak.

Sahibinden'den baktığımda Cosmo paketlerinin bazılarında xenon var yazıyor, bazılarında yok yazıyor. Fabrika çıkışı cosmolarda xenon ya da (bi-xenon) var mıdır?

Eğer ekstra paket vs ise, fabrika çıkışı yada sonradan eklendiğini nasıl anlarım?

2009-2011 yılları arası insignia cosmo paketlerinden bahsediyorum bu arada.

Merhaba, aramızawelcome
    Yeni üyelerin tanışma bölümünde konu açarak kendilerini tanıtmaları adettendir,siz de yaparsanız iyi olur.

Cosmo'da bi-xenon ve mercek ile birlikte AFL standart donanımdır, sonradan edinmek mümkün değildir.
    Sonradan mercek takılan araçlar yok değil, ama AFL çalışmaz.

Yorum

Hosgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz.. cevap açıkça yazılmış..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Bende tavandaki antenden ipucu edindim. Cosmo da Shark (köpek balığı sırtı) anten var. Diğer modellerde bir karış tel.

Yanlışım olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58 View Post
            Bende tavandaki antenden ipucu edindim. Cosmo da Shark (köpek balığı sırtı) anten var. Diğer modellerde bir karış tel.

Yanlışım olabilir.
            Köpekbaligi sırtı anten de sonradan takılabiliyor..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşin içinden nasıl çıkacağız ? Arka kapılardaki cam perdeleri, krom kapı kolları, kolçağın arkasında priz, deri parçalı koltuklar ...
              Son düzenleme: gogo58; 14.07.2017, 00:45.

Yorum

Daha önceki yıllardaki makyajlı kasa için geçerli midir bilmiyorum ama 2016 ve 2017 yılı için geçerli makajlı kasanın (şu an ki yeni kasa değil) teknik özellik ve donanım karşılaştırmasını içeren broşürü linkten indirebilirsiniz.
                Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Pardon arkadaşlar link eklenmemiş. Link eklemeden ekleyemiyorum. Buraya yazıyorum.

http://www.opel.com.tr/content/dam/O...MY17_FINAL.pdf

Yorum

Arkadaşlar hazır donanım konusu açılmışken size bir sorum olacak.

Paylaştığım dökümanda 4 yönlü aktif koltuk kafalıkları;

Cosmo donanım için "Cosmo modelinde sadece Ergonomik Spor Deri Koltuklar ve Premium Ergonomik Spor Deri
                    Koltuklar (Brandy) ile standart olarak sunulmaktadır." diye şartlandırılmış.

Fakat benim aracım sport olması ve sport donanım için herhangi bir sınırlama olmamasına rağmen aracımdaki koltuk kafalıkları sadece yukarı-aşağı 2 yönlü hareket yapmakta. Sport donanım aracı olan tüm arkadaşlarda durum bu şekilde midir?

Aracım 2016 aralık ayı üretimidir.

Yorum

İşleniyor...
                    X