Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cam filmi hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cam filmi hakkında

Herkese iyi günler,
    bildiğiniz üzere insignia araçların arka camları filmli geliyor.ben de ön camlara film yaptırmayı düşünüyorum llumar marka fakat takıldığım bir nokta var.kaç numara film yaptırmalıyım ki ön arka uyumlu dursun.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,iyi forumlar.

Ben 1 numara yaptırmıştım....

Yorum

Merhaba, bence de 1 numara ideal, daha koyusu gece karanlıkta sıkıntı yaratabiliyor. Ben film yaptırırken tavsiye üzerine en açığından ön cama da yaptırdım, yazın gerçekten çok rahat kullanıyorum. Bu arada arka camlar filmli değil karartılmış cam ve yeşile yakın bir rengi var. Kaplatırken tonuna dikkat etmenizi tavsiye ederim. Güzel günlerde serin serin kullanın inşallah
      2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo Otomatik

Yorum

Evet arka camlar filmli değil, lazerle karartılmış geliyor. %70 karartılmış diye hatırlıyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bugün yaptırdım filmi gayet güzel durdu.Evet arka camların yeşil karartılmış cam olduğunu bugün farkettim usta sayesindeÖnlere de yeşil film yaptırdım renk tonu tam uydu.teşekkürler cevaplar için
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

Yorum

Güle güle kullanın.....

Yorum

İşleniyor...
            X