Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 insignia stepne yok

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2017 insignia stepne yok

2017 insignia stepne yok cahilliğimi bağışlayın doğrumu acaba

Yeni nesil araçların çoğunda yok stepne yerine tamir kiti oluyor yarılma parçalanma durumunda çekici devreye giriyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz.
      "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Doğrudur.. 2011 yılından bu yana çoğu araçta karşılaşıyorum.. tamir kiti diye bir şey uydurmuşlar.. stepne yok ne demek..)

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Bu konu malesef böyle koymuyorlar ne yazıkki. Tamir kiti var araçlarımızda...

Yorum

Orjinal ince stepne,kriko ve bijon anahtarı aldım....Malum site de bi stepne ilanı vardı..Bi bakın belki duruyordur....

Yorum

Arkadaş ayar ediyorlar bu firmalar yok tamir kiti yada ince istepne kocaman arac insignia tam boy koysa ne olur ki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gozgozlu3535 View Post
                Arkadaş ayar ediyorlar bu firmalar yok tamir kiti yada ince istepne kocaman arac insignia tam boy koysa ne olur ki
                Güzel olurdu.....

Yorum

al sana 19-20 janttan kacmak icin bir sebep daha
                  bu konuda şirketlerde farklı uygulamalar var. tamir kiti, mini stepne veya tam boy stepne.suanda nasıldır bilmiyorum ama benim zamanımda mercedeslerde c serisinde bazılarında kucuk stepne bazılarında tam boy stepne cıkıyordu. fatura fiyatında fark ediyordu 500 tl civarı. aracı satın alan onu fark etmiyordu tabi ozaman icin 100 bin tl civarında.mesela tam boy stepne olmasa 110 bin e verebilecegim bir araba tam boy stepne oldugu icin 110.500 oluyordu. bu durum hic konu edilmiyordu. yani ben etmiyordum zorda kalmadıkca.
                  neyse ben gene vazgectim sport veya bi turbo janttan cosmo jantı iyidir hostur 18 dir

Yorum

Amaç ağırlık azaltmak ve bagajı genişletmek bunun başka bir açıklaması yok.
                    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Birde maliyet

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                      X