Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Keşfettiğim ve daha önce hiç duymadığım özellik.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni Keşfettiğim ve daha önce hiç duymadığım özellik.

Arkadaşlar dün akşam eve giderken yere düşen telefonu almak için direksiyon üzerine doğru eğilmek zorunda kaldım ve araç hareket halinde iken kapı kilitleri kendiliğinden açıldı. Kilitleyip tekrar direksiyon üzerine eğildiğimde yine kilitleri açtı. Sanırım sürücü direksiyon başında iken bilincini kaybettiği zaman dışarıdan müdahele edilebilmesi için yapılmış bir özellik.
    Bu arada aracım 2016 1.6 cdti AS sport donanım.
    2016 insignia 1.6 CDTi AT. (ÇGP2)

Enteresan bir özellik Opelin buna benzer bazı gizli özellikleri var maalesef ya sizin gibi hasbel kader şansa yada bizim gibi forumladan bunu öğreniyoruz

Bilgilendirme için teşekkürler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Neye göre bunu algıladığını merak ettim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

yorgunluk algılama sistemi olabilirmi acaba?sürücünün göz hareketlerini tarayıp belirli bir sürenin üzerinde göz kapakları kapalı kalınca uyarı vererek çalışıyor(diğer bazı markalarda)direksiyona eğildiğiniz için sistem hareket halinde göz kapaklarını algılayamadığı için tetiklenmiş olabilir.Opelde olduğunu bilmiyordum.
        1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

Güzel birşey, güvenlik amaçlı bilinçli yapıldıysa çok iyi
          InsigniaTEAM

Yorum

emniyet kemeriniz takılımıydı her iki denemenizde de?
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
              emniyet kemeriniz takılımıydı her iki denemenizde de?
              evet kemerim takılıydı.
              2016 insignia 1.6 CDTi AT. (ÇGP2)

Yorum

biraz araştırdım ne kadar doğru bilmiyorum ama kemerde tutarsız gerilme işlemi tespit edilince (takılı olması lazım) kapıları otomatik açtığı söyleniyor. o yüzden sordum.
                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Ben de denemeliyim .
                  Fikrin kadar varsın!

Yorum

Bilgilendirme için teşekkürler gerçekten böyle bir özelliğin düşünülmüş olması çok iyi denenmeli

Yorum

Şans eseri bulunmuş güzel tespit. Böyle gizli özellikler ile aracı daha eğlenceli bir hale getirmeye çalışıyorlar sanırım.

Yorum

İşleniyor...
                      X