Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ar-ge tasarım müdürü , makine mühendisi ,tehlikeli maddelerin karayolunda taşınması için gerekli tasarım tip onay süreçleri hakkında çalışmaktayım , , serbest çalıştığım tasarım ofisim de var , aracı alma amacım ortama ayak uydurabilecek gösterişe sahip olması . Bide bekarı evlendirir dediler ondan aldık .
    2004 passat B5.4 1.6 +Lpg 102 Hp gümüş gri
    2010 insignia 1.6T Cosmo Beyaz 170 Hp

Yüksek Makine Mühendisi
    Tübitak Proje Asistanı
    Havacılık ve Uzay Mühendisliği Y.L
    PIC +Arm gömülü sistem tasarım uzmanı
    Havacılık Tutkunu
    RC model uçak tutkunu

Yorum

• Hayırlı olsun aracınız. Güle güle kullanın. Düğün aracınız olur inşallah dyelim
      Ergün GÜRBÜZ

Yorum

• Kırıkkale Üniversitesi Makina Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim (bu sene 6. senem )

Makina Mühendisi olmaya buçuk kaldı artık inşallah bu sene .

İnşaat işinde Restorasyon,zemin güçlendirme,kaba-ince imalat işleri yapıyoruz.

Memleketim Erzurum.

İstanbul Beşiktaş'ta ikamet etmekteyim.

24 yaşındayım.

Yorum

• Çanakkale Onsekiz Mart Üniv den 2007 yılında Sınıf Öğretmeni olarak mezun oldum. 2012 yılında aynı üniversitede Yüksek Lisans mezuniyetim var. Çanakkale ilinde kamu da ogretmen olarak görev yapiyorum

Yorum

• Tarım İl Müdürlüğünde görevliyim. Trabzonluyum

Yorum

• ErhanDilaver Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Kalıp teknikeri
                Düzce üniversitesi

Yorum

• Lisans. Ama hala okuma çabaları içerisindeyim denilebilir

Yorum

• Proje bazında ve ağırlıklı olarak ihracat yapan x bir Mobilya&Dekorasyon firmasında satış departmanında çalışmaktayım.
                    İstanbulda çalışıyorum senenin belirli günleri yurtdışı ve içi fuarlarımız oluyor
                    Bu aralar piyasalar durgun biraz özellikle iç pazar
                    Yabancı müşteri portfoyunun kaliteside düştü nasıl olacak bilmiyorum

Yorum

• Muğla Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Teknolojileri mezunuyum. Muğla Büyükşehir Belediyesi'nde Bilgisayar Programcısı olarak çalışıyorum. Aynı zamanda eşimle birlikte Web Tasarım ve Seo alanında hizmet veren bir şirketimiz mevcut.
                      2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
                      Flexride
                      Parkgo
                      Adaptive Cruze Control

Yorum

• Ankara Sitelerde Mali MÜşavirlik hizmeti vermekteyiz, Arhavilyim yolu dusenı beklerım)

Yorum

• Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Bir soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracım 2016 1,6 Dizel Otomatik OPC kasa.. Media uygulaması araç çalışırken devreye girmiyor. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: alkan123 View Post
                            Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Bir soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracım 2016 1,6 Dizel Otomatik OPC kasa.. Media uygulaması araç çalışırken devreye girmiyor. Bunun bir çözümü var mı acaba?
                            Öncelikle hoşgeldiniz
                            Opel Görüntülü materyalleri araç hareket halinde iken yolcu güvenliği için kapatıyor orjinal olmayan ürünlerde açılabilir

Sorunuz yalnış konuda sormuşsunuz formu biraz okuyup kontrol edin aramlardan sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Güncelleme: Ocak 2019 itibariyle Aydın Özel Medinova Hastanesi'nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Hekimi olarak çalışmaktayım. :

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                              2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mccoffeer View Post
                                Güncelleme: Ocak 2019 itibariyle Aydın Özel Medinova Hastanesi'nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Hekimi olarak çalışmaktayım. :
                                Hayırlı olsun.
                                34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                                X