Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

merhabalar istanbul, yapı ressamı ve köprü ve sanat yapıları, inşaat işleri...

Yorum

tıp 4.sınıf öğrencisi
      2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
      2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

İnşaat müteahhitliği Ankara üniversite
        İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
        2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Merhabalar istanbul bahçeşehir aslen beden eğitimi öğretmeniyim ancak ticaretle uğrşıyorum

Yorum

Merhaba arkadaşlar,
            İzmit'te yaşıyorum , Sakarya üni. endüstri mühendisliği yüksek lisans mezunuyum , Özel bir firmada Kalite Kontrol Şefliği yapıyorum.
            Saygılar.

2010 Astra Classic III 1.6lt 115hp Esentia
            2014 İnsignia 1.4 140hp Edition Elegance Still Paket

Yorum

• Hatay İskenderun'da yaşıyorum . Aslen Ankaralıyım ve mesleğim öğretmenlik bir devlet okulunda müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum .Saygılarımla

Yorum

• Muş'ta yaşıyorum. Muş merkezdeki bir ilkokulda Okul Öncesi Öğretmeniyim.
                Tez aşamasında yüksek lisans öğrencisiyim.
                Doğu görevim bitene kadar buralardayım. Bir senem kaldı.
                1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

• Nisan 2017'den itibaren Burdur-Bucak Devlet Hastanesi'nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimi....

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                  2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mccoffeer View Post
                    Nisan 2017'den itibaren Burdur-Bucak Devlet Hastanesi'nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimi....
                    Hayırlı olsun.Burda da yer vardı
                    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

• Merhaba, ben de yazayım.
                      Yüksek inşaat mühendisiyim.
                      A sınıfı iş güvenliği uzmanıyım (ama yapmıyorum)
                      TMGD eğitimi aldım, sınava gireceğim.
                      Afyon'da özel bir inşaat firmasında teklif, maliyet, tasarım ve proje kontrol mühendisi olarak çalışıyorum.
                      Saygılar.

Yorum

• merhabalar.bende yazayım
                        Adana'da avukatlık yapıyorum.Herkesi büyük bir onurla kahve içmeye beklerim

Yorum

• Herkese Merhaba. Diyarbakır'da polis özel harekattayım polis memuruyum

Yorum

• Merhaba.
                            Okul Öncesi Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Meslekteki 4. yılımı bitirdim.
                            Sınıf Öğretmenliği Alanı'nda tezli yüksek lisans çalışması yapıyorum.
                            1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                            2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                            3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                            4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                            5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                            6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

• Merhaba,
                              asil meslegim ses teknisyeniyim USA - Ohio da (Recording Engineering) özel bir okulda egitim aldim.
                              Fakat son 6 senedir Almanya´da NATO askeri haberlesme sistemleri
                              televizyon,radyo (audio benim bölüm) ve sivil ucak haberlesme antenleri kuran bir sirkette calismaktayim,
                              devam etmekte olan projelerimizden bir tanesi Istanbul Camlica kulesine kurulacak olan yeni TV karasal yayin
                              (DVB-T2) antenlerini bizim firma yapmakta.

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

• Merhabalar.Adım; Yıldıran Şimşek ,İzmirde devlet lisesinde matematik öğretmeniyim.

Yorum

İşleniyor...
                                X