Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Evet Arkadaşlar Fikriniz bizim için değerlidir Lütfen Ankete katılalım
    15
    Insigniateam.com sitesini okumasam Insignia almazdım
    20.00%
    3
    Kesinlikle olumlu etkiledi
    33.33%
    5
    Biraz etkiledi
    0%
    0
    Etkilemedi
    6.67%
    1
    Olumsuz etkiledi
    6.67%
    1
    Aracımı Aldıktan Sonra Olumlu etkiledi
    33.33%
    5
    Aracımı Aldıktan Sonra Olumsuz etkiledi
    0%
    0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

aracın donanımlarını tanımak aracın nelere sahıp oldugunu gormek adıına olumlu etkıledı. fakat şu konsoldan gelen çıtırtı sesi beni düşünmeye itti. çünkü en sevmediğim sey arabanın orasından burasından ses gelmesı. su ankı aracım astrada bundan dertlı oldugumdan yag gıbı akıp gıden cıtını cıkarmayan bır araba ıstıyorum o yüzden. birde bayilerin bu kadar farklı fıyat cektıgını ogrenmek acısından cok ıyı oldu yoksa konya ozkaymaka esır olacaktık
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Ynt: Insignateam.com sitesi opel Insignia satın alım kararında sizi ne kadar etkiledi

Aracı aldıktan sonra foruma katıldığım için alım satımda etkisi olduğunu söyleyemeyeceğim ama aldıktan sonra çooook çooook olumlu etkiledi.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

aracımı aldıktan sonra netten araştırıp buldum forumu bu açıdan bende aracı aldıktan sonra öğrendiklerim bilmediklerim açısından aracımı aldıktan sonra etkili diyebilirim...

Yorum

Ben aracı alırken çok tereddütlüydün. yeni kia sportage mi insigniamı diye? baya araştırma yaptım özellikle bu siteyi inceledikten sonra insignia almaya karar verdim.
          ama hala arada gözüm kia sportage kayıyor

Yorum

Sıtenın kurucuları olan arkadaslarım ıle bırlıkte Site kurulmadan once forum donanım sıtesınde fıkırlerımızı paylasıyoruk. ben 2009 yılından berı elimden geldigince bu siteyi takip ediyorum ve gördügüm şu ki cogunluk aracını aldıktan sonra özellıklerını ve karsılastıgı sorunlara cözümler noktasında siteyi bularak erisim saglıyor. Ama eminim ki muallakta olupta kararını netlestirenlerde muhakkak vardır. Bence insignia konusunda Türkiye bir tarafa yurtdısındaki cogu sıteden bile daha kullanıslı ve verımlı bır site. Emegi gecenleri ve fikirlerini esirgemeyenleri kutluyorum.

Yorum

aracı aldıktan sonra üye oldum beni olumlu yönde etkiledi ama bir şey hariç keşke dizel alsaydım yeni passat almaya gidiyordum yol üstünde opel vardı baktım beğendim aldım dizel almadığıma pişmanım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: grkmydn
                aracı aldıktan sonra üye oldum beni olumlu yönde etkiledi ama bir şey hariç keşke dizel alsaydım yeni passat almaya gidiyordum yol üstünde opel vardı baktım beğendim aldım dizel almadığıma pişmanım
                Birebir görüşlerimiz aynı
                1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

saygılarımı sunuyorum.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Site çok güzel, başarılı ve bilgi dolu. Paylaşımcı, çözüm sunan nitelikte.
                    Ancak daha önceki birkaç mesajımda da belirttiğim gibi insignia sahiplerine özgü mü bilmiyorum, aracı çok dinliyoruz. En ufak problemi devleştiriyoruz, abartıyoruz.
                    Maalesef aracı tanımayan birçok araştırıcı bazı yorumları okuyunca araçtan soğuyor..
                    Ama tabii ki birçoğumuz olaya açıklık getirmeye çalışıyoruz..

2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

İnsigniateam'ı arabayı aldıktan sonra keşfettim.Tesadüfe bakın ki sitenin sevgilisi Çağrı kardeşle de komşu çıktık. Benden iki sokak ötede oturuyordu.Buluşup tanıştık,şimdi Çorum'da olduğunu ve okulu bitirmediğini öğrenince çok kızdım)
                      Baba parası tatlı gelmiş köftehora

Yorum

Araba alma kararımızdan sonra her markanın üst segment sedan araçlarının listesini donanım , fiyat , teknik özellikleri olmak üzere gruplandırdım insignia tasarımıyla hepsinin arasından kesinlikle sıyrılmıştı.Araç almanın son 1 haftasında ise opel bayisine bir kere aracı incelemek ikinci kez pazarlık üçüncü gidişimde ise teslim almaya gittim siteyi aracı almadan çok çok önceden üye olmadan takip etmiştim satış işlemi gerçekleşti ve ben üye oldum dh'de araç hakkında bir sürü şey söylendi 14-15 litre yakıyor yok gaz pedalı çıktı debriyajdan parça düştü vs. bu sitedeki araç sahiplerinin samimiyetleri özellikle araçlarımızdaki sorunlu parça ve bölgeler adlı konuyu okuduktan sonra bu araç alınmalı dedim sorun yaşayan herkesin sorunları çözülmüştü çok farklı özelliklere sahip olduğu için başta sıkıntılar yaratsada sonradan herkes memnun kaldı bizide kazadan kurtardıktan sonra kesinlikle insignia.
                        2016 w205 AMG

Yorum

Değerli Destiny;elektronik eşya ve araba biraz şans işi galiba.Geçenlerde yıkamacıda bir arkadaşla tanıştım. WV/Passat binicisiymiş,arabasından çok memnunmuş.Üç yıl sonra satıp bir Golf almış.O kadar çok sorunla karşılaşmış ki sonunda arabasını satmak zorunda kalmış.Şimdi bir iNSİGNİA sahibi ve yakıt sarfiyatı dışında çok memnun.Yakıt meselesini de sineye çekmiş çaresiz.Benzer bir şekilde, benim de pek şikayetim olmadı. Yıkamada stoplara su kaçtı,garantiden değiştirdiler.Yani diyeceğim o ki hiçbir araç 0 sorunla kullanılmıyor.İnsignia'nın müşteri memnuniyeti oranı %96,6 seviyesinde.Demek ki arada ufak tefek memnuniyetsizler var,bu da çok normaldir.

Yorum

Aslında siteyi sadece problem aramak için kullanırsanız İnsignia rezalet bir araba dersiniz.
                            Ben hep Insignia'nın iyi yönlerini araştırdım ki bunlar da sitede bolca var.
                            Teraziye koyunca iyi yönleri ağır bastı ve aldım arabamı. Çok da memnunum ve problemlerin çoğunun kronik olmadığını düşünüyorum.
                            Kronik olanları da Opel kampanyalarla çözüyor zaten. Benim şikayetim olmadığı halde bagajıma izolasyon yaptılar bugün. Daha ne olsun
                            2014 BMW 320d

Yorum

arkadaşlar mrb

Yorum

İşleniyor...
                              X