Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi Model Yağ Kullanmalıyım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Arkadaşlar 1.6 CDTI için yağ öneriniz var mı?
    Ek olarak 5 L mi yağ alıyor?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
      Ynt: Hangi Model Yağ Kullanmalıyım

1.4 t lar 4 litre yağ alıyor.. 1.6 t lar 4.5 litre... ben mobil 1 new life 0w 40 kullanıyorum.. servisler gm 5w 30 koyuyor.. lpg işini bilemiyorum..
      Selammlar kardeşim 4 litre olduğuna emin misiniz? 2012 64 bin km insignia 1.4 T için yağ araştırıyorum.. markayı netleştirdim (L moly d1 g2) fakat litre konusunu anlamadım.. Birkaç başlıkta farklı söylemler olmuş.. 4 litre diyen var 4 buçuk litre diyen var..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: A Şükrü View Post

Selammlar kardeşim 4 litre olduğuna emin misiniz? 2012 64 bin km insignia 1.4 T için yağ araştırıyorum.. markayı netleştirdim (L moly d1 g2) fakat litre konusunu anlamadım.. Birkaç başlıkta farklı söylemler olmuş.. 4 litre diyen var 4 buçuk litre diyen var..
        yağ 2.JPG
        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
          Benim aracım bu listedeki numaralardan hangisine denk geliyor bilmiyorum.. Geçen hafta araç bilgiyara bağlandığında ustanın A14 ile başlayan bir yazı seçtiğini hatırlıyorum sadece..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: A Şükrü View Post

Evet 1.4 t lar 4 litre yağ alıyor..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

cumartesi günü eskişehir alpata servisinde yaptırdım gm 5w 30 yağ koymuşlar periyodik bakım 600 TL

Yorum

İşleniyor...
              X