Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia koltuk yanal destek

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia koltuk yanal destek

Merhaba arkadaslar gecen izledigim bir testte koltuklarda yanal desteklerin elektrikli olarak sıkıştırılıp açılabildigi bilgisini verdiler bu ozellik gercekten varmi aracta. ben 24 saatlik yaptigim test surusunde boyle bi ozelligi farketmemistim.

Ynt: insignia koltuk yanal destek

alala benim koltuklarda yan destekler var ama elektrikli şişiyor mu bilmiyorum.

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Ynt: insignia koltuk yanal destek

tesekkurler. sizin koltuklar spor koltuk galiba yanal destekleri cok iyi duruyor.

Yorum

Kullanici kilavuzunda yanal destek ayari icin koltugun solunda ayar butonlari gosteriyor ama benim arabada diger butonlar olmasina ragmen yanal destek butonu yok. Yanal destekler cok sert, belimi agritti bi ayari olsaydi iyiydi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fetulu View Post
          Kullanici kilavuzunda yanal destek ayari icin koltugun solunda ayar butonlari gosteriyor ama benim arabada diger butonlar olmasina ragmen yanal destek butonu yok. Yanal destekler cok sert, belimi agritti bi ayari olsaydi iyiydi
          Yanal destek dediğinizi omurga desteği mi tam bilemedim ama benim araçta omurga desteği ile dört yönlü ayarlamalar yapılıyor.
          Koltuğun yanlarını da şişirip indirebiliyor.
          Uzun yolda çok faydasını gördüm. Ayarlayınca yolculuğu daha rahat yapıyorsunuz.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Yanal destek dediğinizi omurga desteği mi tam bilemedim ama benim araçta omurga desteği ile dört yönlü ayarlamalar yapılıyor.
            Koltuğun yanlarını da şişirip indirebiliyor.
            Uzun yolda çok faydasını gördüm. Ayarlayınca yolculuğu daha rahat yapıyorsunuz.
            hocam omurga desteği ayarında yukarı aşağı ve ileri geri oluyo sadece. koltugun yanlarını nasıl şişiriyosunuz 4 yana hareket ettiren düğmeden mi? bilmediğimiz bir şekilde yanlar şişiyorsa çok güzel olur uzun yolda
            OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post

hocam omurga desteği ayarında yukarı aşağı ve ileri geri oluyo sadece. koltugun yanlarını nasıl şişiriyosunuz 4 yana hareket ettiren düğmeden mi? bilmediğimiz bir şekilde yanlar şişiyorsa çok güzel olur uzun yolda
              Bende omurga destegi var 4 yonlu dediginiz gibi. Ama yanlari ayarlayan bisey bulamadim. Kitapcikta yanlari ayarlamak icin ayrica butonlar gosterilmis ama benim aracta yok. Olsaydi iyiydi, biraz kilolu olunca yanlardan sirta baski yapiyor bu destekler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post

Dediğiniz doğrudur hocam. Aşağı ve geri bastığımda koltukta geriye doğru alan açtığından bel daha çok gömülüyor, yanlar daha iyi kavrıyor. Birebir yanları şişirdiğinden değil sanırım. Araçtan uzak olduğumdan birebir denemesini şu an yapamıyorum.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

İşleniyor...
                X