Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• forumda ilk alan sizsiniz sanırım Rx3004

Hayırlı Uğurlu Olsun. Ne zaman teslim edilecek?

Excelence üst donanım.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Hoş geldiniz. Yani aracınız hayırlı olsun. İncelemenizi merakla bekliyoruz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
        forumda ilk alan sizsiniz sanırım Rx3004

Hayırlı Uğurlu Olsun. Ne zaman teslim edilecek?

Excelence üst donanım.
        Teşekkür ederim ayın 14 15 ine teslim edilecek

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
          Hoş geldiniz. Yani aracınız hayırlı olsun. İncelemenizi merakla bekliyoruz.
          Hoşbulduk.. teşekkür ederim.. fiyatlar tavan olmuş darisi başınıza inşallah

Yorum

• Hoşgeldiniz Rx3004.. http://www.opel.com.tr/tools/teknik-...ersion=Desktop buradan elit ile exelance arasındaki farka bakabilirsiniz.
            ben baktım bir fark göremedim. Hayırlı olsun aracınız.. premium tasarım paketi ile bayağı birşeyler değişiyor ama + 21 bin tl..
            Son düzenleme: insgna44; 06.06.2017, 00:44.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
              Hoşgeldiniz Rx3004.. http://www.opel.com.tr/tools/teknik-...ersion=Desktop buradan elit ile exelance arasındaki farka bakabilirsiniz.
              ben baktım bir fark göremedim. Hayırlı olsun aracınız.. premium tasarım paketi ile bayağı birşeyler değişiyor ama + 21 bin tl..
              Usta o paketleri almazsan inan araç çok sönük duruyor ya

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Rx3004 View Post

Teşekkür ederim ayın 14 15 ine teslim edilecek
                Maalesef Bugun Kötü Bir Haber Gerdi Daha türkiye Lansmanı Yapılmaıdığı ve Kendilerinden Kaynaklı eksik evraktan dolayı Temmuzun ilk haftası teslim edeceklermiş.. Emin olmak için gürseside aradım.. kendilerinden aynı cevabı aldım.. Bu arada bu gürses benim satın aldığım araca 193 bin fiyat çekiyor ve fiyat düşmüyor.. Heyecanım kursağımda kaldı valla

Yorum

• Merhaba arkadaşlar aranıza geçen hafta katıldım 2010 insingnia 2.0 cosmo 160ps aracımı aldım. Her ne kadar opel'e önyargılı yaklaşsamda altüst oldu diyebilirim 1999 yılından beridir honda kullanıcısıyım enson 2005 accord executive aracım vardı ticari olarak dibe vurunca satmak zorunda kaldım ve 4 yıldır arabam yoktu honda otomobillleri sorunsuz ilk olarak onu belirteyim sanayinin yolunu unutuyorsunuz opel'i alıp 200km yol yapınca araca resmen aşık oldum diyebilirim inşallah üzmez beni yinede içimde hondanın sorunsuzluğu var bakalım zaman ne gösterecek şuan için sizlerin değerli fikirlerine ihtiyacım var kafamın rahat olması için bakım konusunda şimdiden neler yapmam lazım nelere dikkat etmem lazım bilgilendirirseniz memnun olurum saygılarımla iyi akşamlar.

Yorum

• Arkadaşlar Aracı çarşamba günü teslim aldım inşallah bir video cekicem ayrıntılı

Yorum

• Arkadaşlar Aracı çarşamba günü teslim aldım inşallah bir video cekicem ayrıntılı

Yorum

• hadi hayırlı ugurlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Rx3004 View Post
                          Arkadaşlar Aracı çarşamba günü teslim aldım inşallah bir video cekicem ayrıntılı
                          Hayırlı olsun. video yollarsanız seviniriz
                          2009 1.6 TURBO EDİTİON, SİYAH , SANRUFF
                          2010 1.6 TURBO COSMO, GRİ, NAVİ800+JOİSTİK
                          GÜNCEL, 2010 1,6 TURBO COSMO, FREXRİDE, BEYAZ, SANRUFF, NAVİ800+ JOİSTİK, RECARO SİYAH DERİ KOLTUK,

Yorum

• Benim önerim ST almayı düşünenler için destek olur umarım. 2011 model 2.0 cdti Flexride ST sahibiyim. Araç uzun çok büyük , şehir içinde nasıl kullanacağım , park için sorun yaşarım vb. kaygıların hepsini bir kenara bırakın ve mutlaka alın. Sedan ı da şirket aracı olarak epey kullandım fakat ST bir başka , tamamiyle farklı bir araç. Haricen ST ile alakalı öğrenmek istediğiniz bir şey var ise yardımcı olmaya çalışmak isterim.

Yorum

• Arkadaşlar merhaba. Size belki konu dışı olacak ama bir sorum var. Bazı üye arkadaşların yorumlarının altında araç resimleri ve araç marka model özellik yazıları var. Nasıl yapacağımı bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum

• üstadlar merhabalar. Nasip olursa 2014-2015 2.0 dizel cosmo paket insignia almaya niyetlendim. Yılda ortalama 10-15 bin km yapıyorum ilk sorum acaba yakıt olarak beni zorlar mı? birde araçta genelde motor sesi çok yüksek traktör gibi falan diyorlar gerçekten böyle mi yada aracın kronik sorunları var mı dır? çok teşekkür ediyorum cevaplar için. Bu arada araç otomatik düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X