Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia'da beğenmediğiniz yönler nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post

Önceki aracım edition elegance idi. Kumandanın açma ve kapama tuşuna basılı tutunca camlarla birlikte aynalar da açılıp kapanıyordu.
    İlginç, benim ve arkadaşımın 2011 model Ed. Elegance araçlarında aynalar kumandadan kapanmıyor, sadece camlar ve sunroof kapanıyor. Forumda da daha önce başka arkadaşlar da bunun sadece Cosmo'da olduğunu dile getirdiler. Sizin araca modül vs takılmış olabilir mi; aracı 2. el mi almıştınız?

Yorum

• 2016 Cosmo'da şu özelliğin olmaması beni çok şaşırtmıştı ilk aldığımda; diyelim arabayı parkettiniz ve içeriden düğmeyle aynayı katlamak istediniz, eğer ki ayna katlanırken yarı yolda motoru stop ederseniz ayna öylece yarı açık vaziyette kalıyor elektriği kesiyor, kapamak için tekrar kontak yapıp ilk önce tamamen açmanız sonra tekrar kapamanız gerekiyor.

Bir de aslında bunlara hiç gerek kalmadan aynanın otomatik kapanmaması kötü, yani aracın kapılarını açtığımda veya kapadığımda kendiliğinden aynanın açılıp kapanmasını isterim, bu sanırım 2015'ten itibaren kaldırılmış.

Yorum

• Arka koltuklar hiç rahat değil arkadaşlar. Ne eşim ne de beraber işe gittiğimiz arkadaşlar arka koltukları beğenmiyorlar. Ne yapabilirim diye düşünüyorum koltukların sertliğine. Arka koltuk kafalıkları da çok sert...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post

Önceki aracım edition elegance idi. Kumandanın açma ve kapama tuşuna basılı tutunca camlarla birlikte aynalar da açılıp kapanıyordu.
          numune bir araçmış Araba Elegance değilde 2009 Premium paket olabilir mi?
          InsigniaTEAM

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ahmethicsonmez View Post
            Arka koltuklar hiç rahat değil arkadaşlar. Ne eşim ne de beraber işe gittiğimiz arkadaşlar arka koltukları beğenmiyorlar. Ne yapabilirim diye düşünüyorum koltukların sertliğine. Arka koltuk kafalıkları da çok sert...
            Minder süngeri biraz serttir ama ergonomi olarak gayet iyi, bence başka araçların koltuğuna alışmışsınız yoksa gayet konforlu araba
            InsigniaTEAM

Yorum

• Aynalarda sinyal olmaması, görüş açısının dar olması, otomatik kapanmaması. ( Stadart olmaması)
              Viraj aydınlatma standart olmaması.
              Android sistemli 7'' veya üzeri bilgi ekranlarının olmaması. ( Geri görüş kamerası vb )
              Bu segmenteki bir araçta telefon tutacağı ile telefon navigasyonu ile gitmek bu araca yakışmıyor.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

• Fiyatı sanırım tek beğenmediğim

Yorum

• Aracım 2011 bluetoot özelliği yok

Yorum

• Fazla dikkat çekiyor,bu yüzden nazar değme potansiyeli çok yüksek

Yorum

• Alt devir cansızlığı.

Yorum

• Segmentinin en ağır(KG olarak) arabası olması.
                        • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
                        • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Yorum

• Aracın ağırlığı, şanzımanın 3. Vitese kadar yarı kavrama yapması ve yokuş aşağı manuel vites gibi kendini salmaması. Ayrıca Cosmo pakette koltukta bacak minderi yok. Ama segmentin en çok satan aracına değişmem asla.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: gozgozlu3535 View Post
                            Aracın ağırlığı, şanzımanın 3. Vitese kadar yarı kavrama yapması ve yokuş aşağı manuel vites gibi kendini salmaması. Ayrıca Cosmo pakette koltukta bacak minderi yok. Ama segmentin en çok satan aracına değişmem asla.
                            Manuelde de salmazki vitesine göre değişir. Active Select yokuş aşağı vites düşürüp motor freni yapıyor ki bence daha güzel, gereksiz yere fren kullanıp balataları yıpratmıyor
                            InsigniaTEAM

Yorum

• ekranin kücük ve dikiz aynalarinda sinyal olmamasi bunlar uzuyor baska bir sey yok

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Manuelde de salmazki vitesine göre değişir. Active Select yokuş aşağı vites düşürüp motor freni yapıyor ki bence daha güzel, gereksiz yere fren kullanıp balataları yıpratmıyor
                                Bazen motor henüz ısınmamışken yokuş aşağı inişte vites artırmadığı için devir 3000-4000 aralığına çıkıyor ve bu durum da haliyle motor sesine yansıyor. Ben o anda manuele alıp bir üst vitese atıp tekrar otomatiğe geçiyorum araç bağırmasın diye. Diğer türlü soğuk motora zarar vermesinden korkuyorum. Doğru mu yapıyorum bilmem.
                                @Murat
                                2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
                                X