Duyuru

Collapse
No announcement yet.

illere göre özel servisler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Yetkili servislerin fiyat, iscilik, ilgilerinden sikayetci forum uyeleri tarafindan bu konunun costurulmasi lazimdi.
    Hak ettigi degeri bulamamis bir baslik.
    Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Zonguldak Ereğli Tahsin Usta ( VEDAT USTASINI TEK GEÇERİM ) Konusunda uzman ve Kaliteli işçilik Adres:Kışla mah. Sanayi sit. A blok no 17.
      ~OFLU(nokta)~

Yorum

AYDIN Teknik Opel. Sakın ha önünden geçmeyin, son servis burası kalsa aracınızı yakın götürmeyin. Sadece "müşteriyi nasıl yolarım"a bakan bir zihniyet. Araç hakkında pek bilgim yokken bayağı yolmuşlardı. Hiç bir problem olmayan aracın turbosunu değiştirdiler ve değiştirirken manifold contasını kırdılar toplam 1200 TL boşu boşuna bana kaçtı.
        Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
          Ufuk Bey'in söylediği Başarı Opel'i de aramıştım, yorumları iyidi ama bana sadece işçilik yapmadıklarını söylediler o yüzden oraya gidememiştim.
          İlginç, ben sık sık sadece işçilik yaptıklarını görüyorum; zaten dışarıdan aldıkları parçaya kar koymayan bir işletme. Size böyle söylemeleri garibime gitti.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

İlginç, ben sık sık sadece işçilik yaptıklarını görüyorum; zaten dışarıdan aldıkları parçaya kar koymayan bir işletme. Size böyle söylemeleri garibime gitti.
            Karıştırmadığımı düşünüyorum fakat her ihtimale karşı akşam notlarıma bakar emin olurum. Bana orjinal parça kullandıklarını belirttiler, dışarıdan getirdiğinizi takamayız dediler. Ama dediğim gibi akşam kontrol edicem tekrar.
            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Karıştırmadığımı düşünüyorum fakat her ihtimale karşı akşam notlarıma bakar emin olurum. Bana orjinal parça kullandıklarını belirttiler, dışarıdan getirdiğinizi takamayız dediler. Ama dediğim gibi akşam kontrol edicem tekrar.
              Orijinal parça kullanıyorlar; ellerinde fazla parça yok. Lazım olduğunda siparişle alırlar; ancak dediğim gibi aldıkları parçaya kar koymazlar, 150'ye alırlarsa size de 150 lira derler. Bu yüzden "dışarıdan parça getirirseniz takamayız" demeleri tuhaf geldi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Orijinal parça kullanıyorlar; ellerinde fazla parça yok. Lazım olduğunda siparişle alırlar; ancak dediğim gibi aldıkları parçaya kar koymazlar, 150'ye alırlarsa size de 150 lira derler. Bu yüzden "dışarıdan parça getirirseniz takamayız" demeleri tuhaf geldi.
                Ufuk Bey, notlarıma baktım. Karıştırmamışım gerçekten de onlarmış ve bakım fiyatı olarak orjinal filtreler ile yağ olarakta Castrol veya GM tam hatırlamıyorum çok uygun fiyat vermişlerdi. Parça almamış olsam giderdim. Verdikleri fiyat benim parça fiyatıma eşitti öyle söyleyeyim size.
                Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Ufuk Bey, notlarıma baktım. Karıştırmamışım gerçekten de onlarmış ve bakım fiyatı olarak orjinal filtreler ile yağ olarakta Castrol veya GM tam hatırlamıyorum çok uygun fiyat vermişlerdi. Parça almamış olsam giderdim. Verdikleri fiyat benim parça fiyatıma eşitti öyle söyleyeyim size.
                  Ben sadece yağ alıp gidiyorum; belki tüm parçaları alınca yapmıyorlardır. Bu arada önceden GM ve Castrol vardı; şimdi Motul yağ da getirdiler.

Yorum

Merhaba izmir için önerebileceğiniz özel servisler varmı acaba?
                    Teşekkürler şimdiden.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kayaa View Post
                      Merhaba izmir için önerebileceğiniz özel servisler varmı acaba?
                      Teşekkürler şimdiden.
                      Ferit Erçetin 05321322615

ayrıca insigniateam İzmir whatsap grubumuza gelmek işterseniz bu linke tıklayın

https://chat.whatsapp.com/Cwe9TCXYWbt7F6ans51wwG

Yorum

Adanada Opel konusunda tartışmasız gidebileceğiniz en iyi ustalardandır.
                        yetkili servisten ayrılmadır (Onatça Opel)

Fiyat konusunda müşterisini üzmez

iletişim
                        Mehmet Aydoğdu
                        05358201788

https://maps.app.goo.gl/hGe4CMsvdUTbRwo38

Yorum

arkadaşlar forumu o kadar gezdim ama Bursa için hiç servis önerisi yok. Bursayı unutmayalım lütfen nereyi önerirsiniz Bursa'da.
                          Insignia Cosmo 2.0 Turbo 220 BG.

Yorum

İşleniyor...
                          X