Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yardım ederseniz sevinirim.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşlar Opel insignia 1.4T (2012) sahibiyim. Aracı aldığımda kliması soğutmuyordu. Sanayide gaz bastırdım 1 hafta geçmeden tekrar aynı sorun. 1 kez daha göturdum aynı yere dedi ki bu defa farklı yerınden kaçırıyor. Yine bastı 1 hafta sonra tekrar soğutmamaya başladı. Klimayı kullanmamaya başladım. Şimdi de soğutucu az soğutucu ekleyin hatası alıyorum sürekli. Radyatöre su ekliyorum. Ertesi gün tekrar azalıyor. Hiç biryerinden akıtmıyor görünmüyor en azından. İzmir de yaşıyorum. Öğrenciyim malum böyle şeyler fazla tutuyor genelde. Tavsiye edeceğiniz usta falan varsa aşırı sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

radyator kapağını, genleşme kabı kontrol edin. kapak kaçırıyor olabilir. geçmiş olsun.ama sorunu mutlaka önemseyin. derinlemesine kontrol edin.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
      radyator kapağını, genleşme kabı kontrol edin. kapak kaçırıyor olabilir. geçmiş olsun.ama sorunu mutlaka önemseyin. derinlemesine kontrol edin.
      Cevabınız için teşekkür ederim. Sanırım dediğiniz gibi kapakta bi sıkıntı olabilir çok gevşek kapanmıyo gibi tam cumartesi servise götürücem bakalım. Umarım masraflı bişey çıkmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Okan1925 View Post

Cevabınız için teşekkür ederim. Sanırım dediğiniz gibi kapakta bi sıkıntı olabilir çok gevşek kapanmıyo gibi tam cumartesi servise götürücem bakalım. Umarım masraflı bişey çıkmaz.
        Tam kapatmayı da tavsiye etmem az hava alsın , çatlatıyor sonra.

Kabı söküp kontrol edebilirsin. Kolay sökümü var. Benim hafif çatlak gibi vardı . Az kazıdım sonra 502 ile yapıştırdım , üstüne de bez çektim .Suyu komple boşalttım doldurdum antifrizi çok şükür kayıp yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

Tam kapatmayı da tavsiye etmem az hava alsın , çatlatıyor sonra.

Kabı söküp kontrol edebilirsin. Kolay sökümü var. Benim hafif çatlak gibi vardı . Az kazıdım sonra 502 ile yapıştırdım , üstüne de bez çektim .Suyu komple boşalttım doldurdum antifrizi çok şükür kayıp yok.
          Mantıklı gibi deneyebilirim teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
          X