Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İzmir özel opel servis tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İzmir özel opel servis tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar.İzmir'de güvenip aracımı gönül rahatlığı ile götürebileceğim özel servis varmı? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Hiç bosuna aramayın.opelin iyi servisi olmaz. O yuzden yıllarca opeller sorunlu araba ilan edildi. Standart bakım işlemlerini heryerde yaptırabilirsiniz, fakat çözüm aradığınız bir probleminiz varsa sakın opel servisine gitmeyin. Basıma geleni anlatsam gözleriniz yasarır. 5 ayrı opel servisinin 5-6 bin isteyip sonunda da cozemeyeceği işi volvo servisi esas sorunu bularak 500 tl ye çözdü geçti. Ozetle Volvo servisine gidiyorum içim rahat.

Yorum

Ege opel. Ferit Erçetin. Opel egemin önünden geçip hemen sağa dönün. Arka sokağında. Ön taratı akü bayisi arkasında özel servis.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serhatakm View Post
        Hiç bosuna aramayın.opelin iyi servisi olmaz. O yuzden yıllarca opeller sorunlu araba ilan edildi. Standart bakım işlemlerini heryerde yaptırabilirsiniz, fakat çözüm aradığınız bir probleminiz varsa sakın opel servisine gitmeyin. Basıma geleni anlatsam gözleriniz yasarır. 5 ayrı opel servisinin 5-6 bin isteyip sonunda da cozemeyeceği işi volvo servisi esas sorunu bularak 500 tl ye çözdü geçti. Ozetle Volvo servisine gidiyorum içim rahat.
        Önce bir sizi tanısaydık
        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
        X