Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Avrupa Yakası Servis Önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul Avrupa Yakası Servis Önerisi

Merhaba Arkadaşlar,

Bana acil İstanbul avrupa yakasında özel opel servisi tavsiyesi lazım. Tecrübelerinizle sabit olan, işine önem veren, sorunlara yorum değil çözüm üreten ve insanları yolunacak kaz olarak görmeyen bir servis var mı? Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

1 Ay öne 1 insignia aldım araç hafif rampa gördüğünde hız düşürüyordu. Örneğin 120 km hız, 6. vitesle çok hafif bir rampa çıkmaya başladığımda araç hızlı bir şekilde hız düşürüyor. 5. vitese düşüyorum araç hız düşürmeye devam ediyor 4. vitese düşürüp devri artırdığımda tekrar hızlanıyor. Ve debriyaj inanılmaz sert bu konuda yukarıda dediğim gibi adam gibi adam esnaf gibi esnaf bir servis öneriniz var mı?

Öncelikle hoşgeldiniz

Keyifli paylaşımlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Şu konuyu bir canlandırsak, İstanbulda iyi özel Opel servisi önerebilecek olan var mı ? garanti bittikten sonra bakımları yaptırabileceğimiz falan ? yada garanti bittikten sonra, temin edebildiğimiz parçaları biz temin edip götürüp yaptırabileceğimiz iyi bir resmi Opel servisi ?

Yorum

Bu konuya ben de yanıt arıyorum. Çünkü Avrupa yakasının değil Türkiye’nin en büyük bayisi çözüm bulamıyor hiçbir şeye

Yorum

İşleniyor...
        X