Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara'da Opel Bayisi olmak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara'da Opel Bayisi olmak

Hafta sonu müsait olunca Ankara Reis Opel Eskişeir Yolu'na gittim.
    Yeni İnsignia'ya baktım bekliyorum ki bir Satış Temsilcisi gelsin, sonra birisinin dikkatini çekti, bir yetkiliye seslendi o kimse müsait değil diye cevap verdi ki o arada ortada kimse yok, araç bakan müşteri de yok,

Sonra girişte uzun zamandır simaen tanıdığım bir Hanımefendi olayı farketti, müdahil oldu gene ilgilenen yok, ben de durumu bir Üst Katta bulunan odada 2 kişi olan ( Satış Md. ve tanımadığım bir Yetkiliye) ilettim. Kendilerine eski müşteri olduğumu ve duruma Bayinin sahibi adına üzüldüğümü ilettim.İlgilendiler sağolsunlar ama teşekkür ederek bayiden çıktım.

Ama görünen bu kafayla zor Opel satarlar.

Daha öncede serviste sıkıntılar yaşanmıştı. Diyeceğim kar topu yuvarlandıkça büyüyor sanki.

Markaya, bayinin sahibine Allah kolaylık versin. Daha çok satarlar sanki.

Bende İstanbulda 2 ayrı opel bayisinde aynı şeyi yaşadım, insignia almak için gittik ama müşteri danışmanlarından zorla bilgi alıyoruz. Sanki aracı satmaya değilde satmamaya gayret ediyorlar. Opel Türkiye bu tür bayilerdeki satış danışmanlarına gerekli eğitimi veya gerekli revizyonu yapması gerekiyor. Bu tür olaylar marka prestijine zarar veriyor.
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Çünkü o kadar cok araba satiyorlar ki umurlarında değiliz neredeyse tüm bayiler markalar o durumda
      İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
      2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Ben Ankara da ABC peugeot ve GÖRAL dan başka müşteriyle ilgilenen bayi görmedim. Opel bayileri zaten evlere şenlik. Adam fiyat vermeye üşeniyo.

Yorum

Astra 1.6 t düşünüyorum ama test edecek araç yok.. bırak 1.6 yı 1.4 t nün bile test aracı yok.. varsa yoksa 1.6 dizel.. zaten arabalardan iyice soğudum.. yol yok ceza çok.. fiyatlar uçuk.. Bi araba zevkimiz vardı onunda içine....) başka bir uğraş bulmamız lazım...

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
            Astra 1.6 t düşünüyorum ama test edecek araç yok.. bırak 1.6 yı 1.4 t nün bile test aracı yok.. varsa yoksa 1.6 dizel.. zaten arabalardan iyice soğudum.. yol yok ceza çok.. fiyatlar uçuk.. Bi araba zevkimiz vardı onunda içine....) başka bir uğraş bulmamız lazım...
            insgna44 Murat sen git dizele fiziki olarak bak performansını ben garanti ediyorum 1.6t 200 hp gidişi süper

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Astra k ilk çıktığında bizim eleman almaya niyetlendi beraber gidip bakalım pazarlığımızı edelim dedi.İş hali,onda iş elbisesi bende iş ayakkabısı gittik Canlara.Satışçı kılık kıyafete bakıp fiyat bile vermeye tenezzül etmedi.Ben de yıktım ortalığı. Satış müdüründen,satış temsilcisine kadar doyuncaya kadar fırçaladım.Ondan sonra aman efendimler oldu ama bedava verseniz almayız diyip çıktık.Sonra gittiğimde satış müdürü değişmiş o satış elemanını da çıkarmışlardı.Yerine şimdi peugeottan tanıdığım bir arkadaş müdür oldu o gayet ilgili ve yardımcı.
              Bizim eleman da yerine octavia style 1.6 dizel otomatik aldı,oldukça mutlu.Eğer ikna etselerdi o an arabayı alıp çıkacaktık.
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Opel Gürsesin Sigorta bölümüde tam bir fiyasko. En iyi bildikleri şey poliçe kesmektir. Sigorta şirketi ile sizleri ringe çıkartıp izlerler. Aman dikkat
                https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

insgna44 Murat sen git dizele fiziki olarak bak performansını ben garanti ediyorum 1.6t 200 hp gidişi süper
                  Baktım abi testte ettim 1.6 cdti.. eleman ısrarla dizel al abi zarar etmezsin diyor bende 1.6 t az km yapıyorum senede 7500 km beni etkilemez derken anlatamadım derdimi...))

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                  X