Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara Servis Bakım Ücretleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post

Bence fiyat kırmak için bile servislere birbirlerinin verdikleri rakamları söylemeyin, geçmişten benzeri bir durum yaşadım, yüksek fiyat veren merkeze şikayet edip düşük fiyat veren servisin fiyatlarını yükselttirdi.

Başka bir başlık altında yazmıştım, servisler böyle yapıyorlar mı diye ama kimseden ses çıkmamıştı. Bu uygulamadan sonra aracınızda bir sorun olsa servis "yağı sen getirdin soruna garanti dışı" vb demeyecek mi. Bence ürün aynı bile olsa deme hakkı var, 40-50 TL daha ucuz diye malzeme götürecek olursak servisler sıkıntı çıkarmayacaklar mı gerçekten emin misiniz.

İşte aynen bunu diyorum, birebir aynı malzeme bile olsa "ben vermedim, garantiye de alamam" desei bu durumu Opekl Türkiye'ye de iletse kimse arkanızda durmaz. Tabii %100 haklıyız ama 100-150 TL kar etmek için dava açıp uğraşma riski var...
    Yağı kendimizin götürmesi iyi olur. Ben opal e söylemiştim kabul etmemişlerdi.

Yorum

15-30-45 bin bakimlari bişey tutmuyor ki. Asıl ağır bakım triger ve aksamı değişeceği için 60 bin bakımıdır. Hele balatalarda değişecek ise, ki büyük ihtimal değişir, seyret sen faturayi. Tc kimlik no gibi uzar gider o rakamlar

Yorum

45 bin bakımı için Opel Beyaz fiyatları,

Bakım - 1090
        Ön Balata (işçilik dahil) - 475

Toplam 1565

Çarşamba günü bakıma sokacağım. Ön balatalarımız bitti maalesef. Arkalar daha gider. Servise kalsa 30 bin bakımda ikisinide en fazla 2 bin km sonra değiştirmem gerekti.
        2016 Opel İnsignia 1.6 Cdti Sport A/T Black

Yorum

Beyazdan bende 60.000 bakımı için fiyat aldım. Kampanya yokmuş şuanda

rutin bakım paketi + fren hidroliği + bujiler + v kayış + triger

totalda indirimli 1850 civarı

Fiyatlar yüksek özel serviste yaptırırım muhtemelen
          2014 Insignia Cosmo 1.6 SIDI AT 170hp. Başkent

Yorum

İşleniyor...
          X