Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Garanti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Garanti

merhaba arkadaşlar benim aracım Kıbrıs'ta kaza sonucu Opel bayisinde işlem görmüş deposu sokulmustu sokulme sırasında samandira zarar görmüş suan Türkiye'deyim ve servis bana oranın yapmış olduğu bir hatadan dolayı ücret talep ediyor başka bir opelin yapmış olduğu hatada garanti dışı mi oluyor araç bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Opel Türkiye yi arayın normalde hata yapan servisin düzeltmesi gerekiyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

böyle saçmalıkmı olur.. Garanti garantidir.. her yede geçerlidir..Hata yapan servis düzeltemedimi peki başka bir servise gitme ihtiyacı duydunuz..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

şamandırayla ilgili kıbrısta veya başka yerde yapılan işlemin yetkili servis rapor veya parça no kodu vs gösteren fatura da dahil olmak üzere her türlü belge garanti için hakkınızı saklı tutar. servisin hatasıysa servis yapacaktır. evraklar yok ise karşı taraftan telefon la mail atmasını isteyin.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Suan Kıbrıs ile iletişime geçtiler Kıbrıs garantiden burası değiştirsin diye uğraşıyor Türkiye'de ki servis Kıbrıs'a yıkmaya çalışıyor bir sonuca varamazlarsa Opel Türkiye ile iletişime geçsem beni Kıbrıs'taki servise yönlendirmezler değil mi

Yorum

Kibris ödemeyi red ediyor kazada oluşmuştur sigortaya ek hasar talebinde bulun diyor suan Opel Türkiye'yi aradım konuyu aktardım sizce bisey çıkar mi opel Türkiye'den

Yorum

Kibris ödemeyi red ediyor kazada oluşmuştur sigortaya ek hasar talebinde bulun diyor suan Opel Türkiye'yi aradım konuyu aktardım sizce bisey çıkar mi opel Türkiye'den

Yorum

İşleniyor...
              X