Duyuru

Collapse
No announcement yet.

(yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapat)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• (yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapat)

merhabalar dün gece aracım bana böyle bir uyarı vermeye başladı ve hala devam ediyor (yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapalı) biraz araştırdım termostat arızası olarak karşıma cıktı bunun serviste maliyeti ne kadardır bilen varsa şimdiden teşekkürler birde arkadaşlar sitede yeniyim kullanmayı fazla bilmiyorum

Öncelikle geçmiş olsun bu konu ihmale gelmez aracı acil olarak servise gidin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkürler yetkili servisim bulumduğum yere yaklaşık 50 km uzaklıkta aracı kullanarak gitsem ne gibi problem olur acaba kullanmakta istemiyorum

Yorum

Akunun kutup başını söküp takın tekrar kontrol edin

Araçla gideceksiniz gözünüz hararet gostergesinde olsun hararet artıyorsa sakın gitmeyin riske atmayın çekici çağırın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

çok teşekkür ederim aksine artmıyor biraz 90 da kalıyor derece sonra 50 ye düşüyor o şekilde inip artıyor ama kesinlikle 90 nı gecmedi

Yorum

motul mocool kullanmanızı öneririm. Yaklaşık 13 ila 15 derece motor sıcaklığını aşağıya çekiyor.

Yorum

Bu uyarıya dikakt edin. ARkadaşımız bu uyarı sırasında kısa süre içinde motoru conta yaktı.
              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: veysel KOÇ View Post
                merhabalar dün gece aracım bana böyle bir uyarı vermeye başladı ve hala devam ediyor (yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapalı) biraz araştırdım termostat arızası olarak karşıma cıktı bunun serviste maliyeti ne kadardır bilen varsa şimdiden teşekkürler birde arkadaşlar sitede yeniyim kullanmayı fazla bilmiyorum
                Geçen yaz komple termostat değişimine 450 lira civarı bi para ödedim yetkili serviste.
                2010 insignia 1.6t cosmo karbon siyah..

Yorum

Arkadaşlar sorunu halleden oldumu? çünkü bende motor aşırı sıcak olmadığı halde bu uyarıyı alıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Yorum

Termostatı kontrol ettirin gerekirse değiştirin. 80-100 TL gibi bir fiyatı vardı.
                    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                    X