Duyuru

Collapse
No announcement yet.

izmir servis tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• izmir servis tavsiyesi

Herkese merhaba.1.6 sport sahibiyim.geçen gün aracımın ön tamponunun altındaki ek aksesuarın sol köşesini hafif çarptım ufak bir parça koptu ve çok az bir yerinde de boyası kalktı.tam olarak sol sis lambasının altındaki metal parçanın alt tarafı.aracı aldığım bayiye gittim kaporta servisine yönlendirdiler.arabadan hiç anlamayan bir bayan geldi burası sonradan mı eklendi dedi hayır orjinal dedim şaşırdı oradaki başka biri evet orjinali bu sport paket dedi bayan ikna oldu.birine telefon açtı direkt parça fiyatı sordu aksesuar 2460tl dedi sökecez dedi belki tampona da zarar vermiştir dedi tampon da sökülebilir dedi.başka bir yere gönderecez tamir olursa yapılır olmazsa değişecek dedi.hiçbir usta gelip bakmadı telefonla iş yapmaya çalışıyolar.teşekkür edip çıktım.sanayiye gittim kopan yeri onardılar boya da yaptılar hiçbirşey farkedilmiyor araçta.toplam maliyeti de 120tl.uzun lafın kısası böyle arabadan anlamayan insanların olmadığı bir sorunum olduğunda arabadan anlayan birinin gelip çözüm üreteceği bir opel servisi tavsiye edebilir misiniz?
    [center]
    1.6cdti sport 
    GREY HURRICANE [center]

Sorunuza yanıt değil ama bende birşey sormak istiyorum aracıma park sensörü taktırmak istiyorum izmirde güzel ve hesaplı yapan nere var ? Öğrenciyim pek bilmiyorum da izmiri yardımcı olabilir misiniz ?
    2011 2.0 cdti 160 hp cosmo~DVD 800~rear  camera~sunroof~18'

Yorum

Daha önce ben de hiç yaptırmadım.o işleri yapan neresi vardır ben de bilmiyorum.en iyisi servisler olur sanırım ama benim de bildiğim servis yok araştırma içindeyim
      [center]
      1.6cdti sport 
      GREY HURRICANE [center]

Yorum

Teşekkürler

Yorum

Narlıdere tarafında carvocal var. Hafta içi gitmenizi öneririm. Haftasonu yoğun oluyor. İnternet sitesi de var. İletişim kurabilirsiniz.

Yorum

Teşekkür ederim haftaya cuma gidicem inşallah

Yorum

Deniz bey ben Mercanlara gidiyorum, servisten memnunum. Serviste Sercan bey ile görüşün Çeşme den Selçuk beyin selamı var derseniz yardımcı olur.
              OPEL İNSİGNİA 2.0 TURBO 220HP 4X4 COSMO+AFL FAR+FLEX RIDE+20İNÇ OPC JANT+SANROOF+REACARO KOLTUK(ISITMA-SOĞUTMA)+NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDYA + ÖN ARKA KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ (ANDROİD)

Yorum

Teşekkür ederim
                [center]
                1.6cdti sport 
                GREY HURRICANE [center]

Yorum

Aracın garantisi devam ederken başka bir servise gitmekte sorun olur mu? aracı aldığım bayiye götürmek gibi bir zorunluluk var mı?
                  [center]
                  1.6cdti sport 
                  GREY HURRICANE [center]

Yorum

sorun olmaz. En hesaplisi hangisiyse ona gidin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deniz57 View Post
                      Aracın garantisi devam ederken başka bir servise gitmekte sorun olur mu? aracı aldığım bayiye götürmek gibi bir zorunluluk var mı?
                      Türkiye'deki istediğiniz Opel yetkili servislerine gidebilirsiniz. Ayrıca orjinal parça kullanıldığını faturalandıran TSE yetkili servislere de gidebilirsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkür ederim.gittiğim servisi değiştirmek istiyorum başka yerlere bakacağım.
                        [center]
                        1.6cdti sport 
                        GREY HURRICANE [center]

Yorum

Konuyu hortlatmak olacak fakat bende aracımı 15 Ocak 2018'de aldım,yani daha taze
                          Gerçekten İzmir'de araç ile düzgün bir şekilde ilgilenecek kaliteli bir servis var mı? Benim duyduğum Arkas Opel ve Mercanlar Opel yetkili servisleri var.Konuyla alakası olan arkadaşlar varsa bi zahmet yardım bekliyorum.

Yorum

arkas olabilir ben oraya gidiyorum sorun yaşamadım daha önce kavuklar egeme gidiyordum pek iyi değildi diğer servisler için bir söyleyemem bu işlerin şans faktörü önemli.
                            1.6 SIDI

Yorum

Teşekkür ederim Ersin kardeşim.Arkas biraz uzak kalıyor eğer Mercanlar opel hakkında bilgi verebilecek varsa ona göre karar vericem.

Yorum

İşleniyor...
                              X