Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Servis ücretleri hakkında..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Servis ücretleri hakkında..

Orjinal yazı sahibi: BLADE
    Bakım:1.000TL
    Kasko:1290TL(İndirimli)
    Sigorta:1470TL
    lastik v.s.
    başka araba parası veriyoruz...
    srk
    plish
    tmr
    Evin kız çocuğu gibidir arabalar.
    Kızın var mı derdin var diye boşuna mı demiş atalar ihihi

Yorum

Garanti bitmeden farklı yağ kullanılınca araç garanti dışı kalıyor, ondan dolayı mobil koymayalım demiştir.
      InsigniaTEAM

Yorum

Ben Ankara opak da gecen ay 15000 bakımını 450 tl ye yaptırdım (yetkili servis). Yag olarakta GM degil castrol edge koydular bildigim kadarı ile GM den iyi ve pahalı bir yag. 15000 bakımı dizel yada benzinde hemen hemen ayni para bildigim kadarı ile. Yolculuk ne tarafa Ankara dan geçecekseniz gidis yada dönüşte 2 saat Ankarada mola vermeye değer.
        Insignia 2015 1.6 SIDI AT Cosmo (41GN584)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selami
          Ben Ankara opak da gecen ay 15000 bakımını 450 tl ye yaptırdım (yetkili servis). Yag olarakta GM degil castrol edge koydular bildigim kadarı ile GM den iyi ve pahalı bir yag. 15000 bakımı dizel yada benzinde hemen hemen ayni para bildigim kadarı ile. Yolculuk ne tarafa Ankara dan geçecekseniz gidis yada dönüşte 2 saat Ankarada mola vermeye değer.
          Konya yolundaki servise ben de götürdüm 700 küsür lira dediler benzinli için, 900 küsür de dizel içindi. Siz ne deyip de 450 liraya halletiniz biz de öyle yapalım

Yorum

Bir de Mazda ya servisi pahalı falan derler. 6 yıldır kullanıyorum her zaman servise götürdüm ve daha bir kez bile 350 lira üzerinde ücret ödemedim

Yorum

Bu servis ücretlerini okudukça insignia ve Opel kafamdan uzaklaşmaya başladı

Yorum

ilk bakımı bende yeni yaptırdım 13000 Km de çorumda 800 TL

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ronesans19 View Post
                  ilk bakımı bende yeni yaptırdım 13000 Km de çorumda 800 TL
                  aracınız neydi?

Yorum

Üçüncü yıl bakımını Odak'ta yaptırdım. Standart bakım. 2 yaşını geçenlere uygulanan %20 indirimle birlikte 660 TL ödedim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                    X